Reklama

Biznes

Marszałek powołał rzecznika Funduszy Europejskich. Można się poskarżyć

Redakcja
Dodano: 25.01.2018
37423_recz
Share
Udostępnij

Nowo powołany rzecznik Funduszy Europejskich na Podkarpaciu ma pomagać osobom korzystającym z dofinansowania w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego lub chcących z niego skorzystać. Podkarpackim rzecznikiem jest Rozalia Mazur.

Rzecznik Funduszy Europejskich został powołany po to, aby jeszcze bardziej zaangażować wnioskodawców, beneficjentów oraz podmioty zainteresowane wdrażaniem Funduszy Europejskich w wypracowanie optymalnych rozwiązań przy wdrażaniu Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020. Ma pomóc rozwiązywać kwestie sporne i przyjmować sugestie.

– Wszelkie pomysły, opinie osób, do których kierowane są środki unijne  z pewnością przyczynią się do usprawnienia i zwiększenia skuteczności realizacji RPO. Mówiąc krócej, rzecznik będzie dbał o interesy beneficjentów – tłumaczy Rozalia Mazur. – Dlatego zachęcam wszystkie osoby zainteresowane wdrażaniem Funduszy Europejskich do przekazywania swoich wniosków, propozycji usprawnień, a także zastrzeżeń i skarg w zakresie realizacji RPO.

Rzecznik przyjmuje w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego, w kancelarii zarządu, w godzinach pracy urzędu. Adres email: rzecznikrpo@podkarpackiepl, tel. 17 773 60 28.

Formularz kontaktowy będzie można również znaleźć na stronie internetowej: rpo.podkarpackie.pl. Za jego pośrednictwem będzie można kierować wnioski i propozycje usprawnień drogą elektroniczną.

Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy