Reklama

Biznes

W piątek o 4 rano płomień nadziei i solidarności z Ukrainą

Opracowanie Aneta Gieroń
Dodano: 23.02.2023
71890_ogien
Share
Udostępnij
W piątek, 24 lutego o godz. 4 rano na znak-sygnał Rzeszowa, pierwszego miasta-ratownika, w wielu miejscach w Polsce zapłoną ogniska. Ogień pojawi się także w Internecie i tym samym „Płomień solidarności z Polski” dotrze na cały świat, w tym – do Ukrainy. Płomień solidarności z Ukrainą zapłonie równo w rok od rozpoczęcia rosyjskiej agresji na Ukrainę. W Rzeszowie na Kąpielisku Żwirownia. Wieczorem na rzeszowskim Rynku Manifestacja Solidarności & koncert Gordiy Starukh. Wydarzenie organizuje Stowarzyszenie ArtCity Rzeszów.
 
A to nie jedyne wydarzenia zaplanowane w piątek. Od godz. 11.00 do 16.00 w Urban LAB & Galeria r_z / ORz ZPAP prezentacja organizacji pozarządowych i pokaz filmów dokumentalnych.

O 16.30 w Galerii r_z / ORz ZPA premiera wystawy „Trzymaj się Siostrzyczko”.
 
Na godz. 17.00 zaplanowano Festiwal Działań Oddolnych: DIALOG. „Trzymaj się siostro” – rozmowa o obecnych potrzebach, wyzwaniach i potrzebach zewnętrznej pomocy po roku ich bohaterskiej obrony.

Godzinę później, o godz. 18.00 „Wojna poza frontem” – o roli informacji i dezinformacji w konflikcie rosyjsko – ukraińskim.
 
O 19. 00 na Rynku w Rzeszowie Manifestacja Solidarności & koncert Gordiy Starukh.
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy