Reklama

Biznes

Jolanta Kaźmierczak szefową PO w Rzeszowie

Jaromir Kwiatkowski
Dodano: 02.10.2013
7841_jolanta-kazmierczak
Share
Udostępnij
Jolanta Kaźmierczak, zastępca dyrektora Oddziału Terenowego Agencji Nieruchomości Rolnych w Rzeszowie i miejska radna, została wybrana szefową struktur Platformy w stolicy województwa. W głosowaniu pokonała Danutę Stępień, dyrektorkę IV LO w Rzeszowie. Dotychczasowy przewodniczący, Marek Poręba, nie kandydował. 
 
Nowa przewodnicząca ma 55 lat. Ukończyła budownictwo na Politechnice Rzeszowskiej.. Do Platformy należy od 2005 r. Jest szefową klubu PO i przewodniczącą komisji inwestycji w Radzie Miasta Rzeszowa. W poprzednim zarządzie miejskich struktur partii pełniła funkcję sekretarza.  
 
– Chcemy pokazać bardziej wyrazisty wizerunek Platformy; chcemy, by była ona bardziej widoczna w mieście i by miała większy wpływ na to, co się dzieje w Rzeszowie – wylicza nowa przewodnicząca, odpowiadając na nasze pytanie o priorytety, jakie chce realizować. – Jednak – dodaje – najważniejsze są dla nas wybory samorządowe; chcemy iść w nich po sukces. Chcemy także zaktywizować członków i powiększyć ich liczbę.

Poręba, który rządził miejskimi strukturami Platformy przez 12 lat, stwierdził, że nadszedł już czas, by odświeżyć kierownictwo. Według naszych informacji, jego postać nie budziła już entuzjazmu nawet wśród niektórych członków Platformy.
 
PO ma w Rzeszowie ponad 300 członków.
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy