Reklama

Biznes

Najlepszy kredyt gotówkowy

Materiał Partnera
Dodano: 09.09.2020
51530_najlepszy_kredyt_gotowkowy__gdzie_znalezc_korzystna_oferte-resizer-750
Share
Udostępnij
Jeżeli chcesz znaleźć najlepszy kredyt gotówkowy, konieczne będzie porównanie ofert co najmniej kilku banków. Tylko w ten sposób masz szansę dowiedzieć się, która instytucja proponuje aktualnie najkorzystniejsze warunki, a także która oferta najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Dowiedz się, w jaki sposób i jak na https://www.totalmoney.pl/kredyty_gotowkowe  znaleźć idealny kredyt gotówkowy, a także czym się kierować przy jego wyborze.

Czym powinien się wyróżniać najlepszy kredyt gotówkowy?
 
Pomimo że kredyt gotówkowy jest jednym z najpopularniejszych produktów finansowych, nie zaciągamy go zbyt często. Zwykle przydaje się raz na kilka lat, gdy potrzebujemy większej sumy pieniędzy na remont mieszkania, wakacje, czy też zakup jakiejś wartościowej rzeczy. Bez względu na cel zaciągania zobowiązania warto znaleźć w miarę najkorzystniejszą ofertę finansowania. Od tego będą bowiem zależały warunki spłaty i koszt pożyczenia pieniędzy.

Chcąc zaciągnąć najlepszy kredyt gotówkowy na rynku, należy przejrzeć jak najwięcej ofert bankowych. Podczas ich porównywania warto zwrócić przede wszystkim na następujące kwestie:
czy bank oferuje kredyt w kwocie, jakiej potrzebujemy,
na ile rat można rozłożyć spłatę zobowiązania,
ile wynosi oprocentowanie kredytu i prowizja z tytułu jego udzielenia,
czy bank wymaga jakichś dodatkowych opłat np. za rozpatrzenie wniosku,
czy bank wymaga wykupienia ubezpieczenia (jeśli tak, to na jakich warunkach),
jakie wymagania trzeba spełnić, by otrzymać finansowanie (jakie rodzaje zatrudnienia są akceptowane, czy o kredyt mogą wnioskować np. emeryci, jaki jest wymagany wiek kredytobiorcy itp.).

Najlepsza oferta powinna idealnie pasować do naszych potrzeb, a więc być udzielana na podstawie wymagań, które jesteśmy w stanie spełnić i na warunkach, które nam odpowiadają pod względem wysokości kredytu, okresu spłaty i kosztów. Kluczową kwestią jest koszt zaciągnięcia zobowiązania.

Mówiąc wprost – najlepszym kredytem jest ten najtańszy, ponieważ wiąże się z najniższymi odsetkami, co przekłada się na niską wartość miesięcznych rat lub krótszy okres spłaty. Banki dość często mają promocyjne oferty np. z bardzo niską prowizją lub obniżonym oprocentowaniem, dlatego szansa na znalezienie korzystnej oferty jest duża.

Gdzie znaleźć najlepszy kredyt gotówkowy?

Odpowiedź na pytanie, gdzie znaleźć najlepszy kredyt gotówkowy, jest dzisiaj dość prosta – w Internecie. To wygodne i największe źródło informacji, i w dodatku darmowe. Alternatywą jest wizyta u pośrednika kredytowego, ale z jego usług korzystają raczej osoby szukające większych i bardziej skomplikowanych kredytów hipotecznych, a nie zwykłych kredytów gotówkowych.

W Internecie są dostępne przede wszystkim oficjalne witryny poszczególnych banków, na których znaleźć można aktualne oferty kredytów. Bankowe strony są najdokładniejszym źródłem informacji, ale zapoznanie się z nimi wymaga poświęcenia bardzo dużej ilości czasu.

Znacznie szybciej oferty można porównać za pomocą gotowych narzędzi do tego służących takich jak porównywarka Totalmoney.pl czy też rankingi kredytów gotówkowych. Prezentują one najczęściej oferty kilku największych banków w Polsce, które aktualnie mają najkorzystniejsze warunki kredytowania. Są to więc najtańsze kredyty z najniższym RRSO. Pozostałe warunki trzeba sobie samodzielnie sprawdzić. Najlepiej więc wytypować sobie najlepsze oferty dwóch, trzech banków i odwiedzić wyłącznie ich witryny w celu zapoznania się ze szczegółowymi zasadami udzielania finansowania.

Który bank proponuje najlepszy kredyt gotówkowy w Polsce?

Banki dość często zmieniają swoje oferty, choćby ze względu na promocje, które mają charakter tymczasowy. Warto jednak wiedzieć, że od kilku miesięcy obowiązuje niższa stawka maksymalnego oprocentowania kredytów 7,2% i większość banków proponuje swoje kredyty właśnie z takim oprocentowaniem lub niewiele niższym. Oferty różnią się zatem głównie wysokością prowizji.

Jeżeli chcesz zaciągnąć najlepszy kredyt gotówkowy, czyli przede wszystkim ten najtańszy, zwróć uwagę na oferty następujących instytucji:
Kredyt gotówkowy z mikrokosztami Alior Bank – bank obiecuje, że średni miesięczny koszt pożyczenia 1000 zł wynosi maksymalnie 6 zł, a kredyt można zaciągnąć przez smartfona,
Elastyczna pożyczka gotówkowa Citi Handlowy – wniosek można złożyć w prosty sposób online i ubiegać się nawet o 150 tys. zł, można też liczyć  na szybkie rozpatrzenie wniosku – nawet w ciągu godziny; oprocentowanie pożyczki jest zmienne i może wynosić od 6,97%,
Kredyt gotówkowy Santander – oprocentowanie kredytu wynosi 7,2%, ale przy wykupie ubezpieczenia można liczyć na niższą prowizję 3,99%,
Powitalny kredyt gotówkowy Credit Agricole – jest to darmowy kredyt (RRSO 0%) w kwocie do maksymalnie 3000 zł dla osób, które mają konto w tym banku lub je założą i które nigdy nie korzystały z oferty kredytowej tej instytucji.

Przy wyborze najlepszego kredytu gotówkowego warto także zwrócić uwagę na sposób ubiegania się o finansowanie. Tylko niektóre banki zapewniają możliwość złożenia wniosku całkowicie online, a przecież dla klientów jest to dzisiaj najwygodniejsza i najbezpieczniejsza forma załatwienia formalności.
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy