Reklama

Biznes

Wydawanie dań w restauracji – jak usprawnić proces?

Materiał Partnera
Dodano: 06.02.2023
71454_zdjecie-resizer-750q75
Share
Udostępnij
Szybki i dobrze zorganizowany sposób wydawania dań odgrywa kluczową rolę dla restauracji. Wpływa na zwiększenie sprzedaży i zysków. Pozwala na sprawne zarządzanie pracą lokalu oraz przyczynia się do wzrostu satysfakcji klientów. Jaki program wybrać? Na co zwracać uwagę, dokonując jego wyboru? Podpowiadamy!
 
Spis treści:
1. Oprogramowanie dla gastronomii – jak działa?
2. Program gastronomiczny dla restauracji – jakie daje korzyści?
3. Sprawna produkcja i dostawa jedzenia –  jaki program wybrać?
 

Oprogramowanie dla gastronomii – jak działa?

Dzięki systemowi zamówień dla restauracji sprzedaż jedzenia może odbywać się bezpośrednio do klientów. Sprawdzony system oferuje Restaumatic. W ramach współpracy z Restaumatic restaurator otrzymuje responsywną stronę internetową lokalu z własnym systemem zamawiania jedzenia online. Może też połączyć już istniejącą witrynę restauracji z systemem w formie wtyczki Aktywne Menu. 
 
Aktywne Menu umożliwia obsłudze lokalu wgląd do złożonych zamówień na każdym etapie ich realizacji. Dzięki niemu restaurator zyskuje również możliwość tworzenia raportów i statystyk sprzedaży czy wprowadzania zmian w menu. Użytkownik systemu może też skorzystać z pomocnych narzędzi marketingowych np. Modułu SMS, Programu Lojalnościowego lub Kuponów Promocyjnych.
 

Program gastronomiczny dla restauracji – jakie daje korzyści?

Program do zamówień i dostaw w formie online stanowi jeden z głównych kanałów sprzedaży dla lokalu. Może przyczynić się do generowania większych zysków i optymalizacji pracy zespołu. System zamówień dla restauracji od Restaumatic dostarcza korzyści takich jak m.in.:
redukcja kosztów – dzięki obsłudze zamówień przez własny system, ;
obniżenie kosztów marketingu o 30-45% –  dzięki budowaniu własnej bazy klientów;
dostęp do QR Waiter – narzędzie to pozwala klientowi restauracji prosto i szybko zamówić jedzenie do stolika (dzięki kodom QR);
możliwość integracji z systemem RePOS – takie połączenie pozwala na zarządzanie pracą lokalu. Zapewnia też optymalizację procesu obsługi zamówień, np. skracając czas ich realizacji. Umożliwia przyjmowanie zamówień od klientów z różnych kanałów np. ze strony www czy z aplikacji mobilnej.
 

Sprawna produkcja i dostawa jedzenia –  jaki program wybrać?

System do zamawiania jedzenia online powinien pochodzić od sprawdzonego i rzetelnego dostawcy. Warto również, by poza samym system otrzymać fachowe wsparcie oraz doradztwo przy jego wdrażaniu. Pamiętajmy, że taki program pełni kluczową funkcję dla działania lokalu gastronomicznego. Jego wybór musi być więc dobrze przemyślany i nieprzypadkowy.
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy