Reklama

Biznes

Bukmacherzy w internecie – czy zakłady bukmacherskie są bezpieczne?

Artykuł sponsorowany
Dodano: 26.12.2022
70383_biznes-i-styl-1-resizer-750q75
Share
Udostępnij
Zakłady bukmacherskie to rodzaj zakładów wzajemnych polegających na tym, że trzeba przewidzieć wynik. Mamy więc do czynienia z hazardem – można wygrać, ale i przegrać. Zdarzają się też osoby, które uzależniają się od bukmacherki – są różne sytuacje. Musimy również pamiętać o tym, że zakłady bukmacherskie są dla osób pełnoletnich, ale jest jeden warunek. Zakłady bukmacherske są bezpieczne, kiedy korzysta się z usług legalnie działających operatorów. Czy wszyscy bukmacherzy online w Polsce mają prawo do oferowania usług?

Legalni bukmacherzy

Osoby niezorientowane w świecie bukmacherki mogą pomyśleć, że każda firma oferująca zakłady przez internet jest legalna. Rzeczywistość przedstawia się jednak w inny sposób. Legalnie działający operatorzy to podmioty, które mają zezwolenie wydane przez Ministerstwo Finansów. Tym samym nielegalnie działający podmiot, także może pojawić się w internecie.

Jeżeli masz wątpliwości, którzy bukmacherzy online w Polsce respektują nasze prawo, po prostu prześledź informacje publikowane w internecie. Jest wiele stron poświęconych legalności. Można nawet znaleźć Rejestr Domen Zakazanych (https://prawo.money.pl/kodeks/karny-skarbowy/dzial-ii-czesc-szczegolna/rozdzial-9-przestepstwa-skarbowe-i-wykroczenia-skarbowe-przeciwko-organizacji-gier-i-zakladow-wzajemnych).

Internet ogromną szansą

Oferowanie zakładów przez internet to dla operatorów duża szansa na to, aby trafić do większego grona graczy. Z internetu korzysta znaczna część społeczeństwa. Warto też zauważyć, że firmy idą nawet dalej – bardzo często mamy dedykowane aplikacje bukmacherskie na Android.

Aplikacje bukmacherskie przygotowywane przez firmy gwarantują wszystko to, co strony internetowe. Można grać, wpłacać i wypłacać pieniądze. Jest to ogromna wygoda, ponieważ posiadanie aplikacji sprawia, iż nic nas nie ogranicza. Swobodnie możemy grać nawet wtedy, kiedy jesteśmy daleko poza domem.

Punkty naziemne

Działalność w internecie nie powinna jednak wpłynąć na likwidowanie punktów naziemnych. Takie punkty z pewnością mają swoich zwolenników – tyczy się to zwłaszcza osób starszych. Ludzi, którzy niekoniecznie muszą być na bieżąco z grą przez internet. Zresztą takie lokale także mogą wpłynąć na rozpoznawalność. W dużych miastach jest wiele miejsc, gdzie gracze tworzą kupony.

Rejestracja u bukmacherów

Hazard jest wyłącznie dla osób pełnoletnich, ale to nie tak, iż odpowiedzialność spoczywa wyłącznie po stronie grających. Operatorzy mają wdrożone specjalne standardy mające na celu uniknięcie sytuacji, w której mamy do czynienia z grą osoby nieletniej. Przede wszystkim należy liczyć się, z tym że w trakcie procesu rejestracji trzeba będzie przesłać dowód osobisty, który jest najlepszym potwierdzeniem tego, iż dana osoba ukończyła 18 lat.

Skoro jesteśmy przy bezpieczeństwie, warto również pamiętać o tym, że bukmacherzy zachęcają do odpowiedzialnej gry. Tym samym jest możliwość ustalenia limitów czasowych. Jeżeli limit czasowy zostanie przekroczony, gra nie będzie możliwa. Trzeba także mieć świadomość tego, że wszelkie obawy o bezpieczeństwo danych są zupełnie niepotrzebne. Bezpieczeństwo danych klientów jest jednym z priorytetów firm, choć nie sposób nie wspomnieć, iż w 2021 roku ofiarą ataku hakerskiego padł Totolotek. Od razu po zdarzeniu doszło jednak do podjęcia wszelkich kroków przewidzianych prawnie.
Jaki jest najlepszy polski bukmacher online?

 
 

Osoby nieobeznane w świecie bukmacherki mogą zastanawiać się nad tym czy wszystkie aplikacje do zakładów bukmacherskich są bezpiecznie, ale jaki jest najlepszy polski bukmacher online (więcej znajdziesz tutaj). Ponadto wydaje się, że jest to temat, który wywołuje wiele kontrowersje. Konkurencja na rynku jest spora i tym samym trudno jednoznacznie wskazać dominatora.

Oczywiście można mówić o pozycji, jaką ma STS. STS to bukmacher, którego chyba nie trzeba przedstawiać. Co więcej, firma ta uznaje się za najlepszego bukmachera online. Prawda jest jednak taka, że STS może mieć największe grono klientów, ale raczej trudno mówić o najlepszej ofercie. Legalnie działający bukmacherzy online robią wiele, aby spełniać oczekiwania najbardziej wymagających osób. Spójrzmy na ofertę powitalną – typerzy nagradzani są aż przy trzech wpłatach. Łącznie można uzyskać 1 500 zł bonusu. Do uzyskania jest jeszcze 60 zł – kwota ta zależna jest od wykonania określonych zadań. Ponadto gracze mają możliwość zawarcia zakładu bez ryzyka. Zakład ten oznacza, że w razie przegranej na konto wraca do 100 zł. Jest ciekawie, ale w SUPERBET mamy np. 200 zł od pierwszej wpłaty, 3 500 zł cashbacku, freebet 20 zł i extra freebet 34 zł. Czy w SUPERBET nie jest lepiej?

Naturalnie oferty powitalne to nie wszystko, na czym należy się koncentrować. Operatorzy skupiają się na nowych graczach, ale stali również nie mają powodów do narzekań. Pod tym kątem bezsprzecznie bryluje wspomniany SUPERBET. Bukmacher ten oferuje całkowicie darmową grę polegającą na tym, iż trzeba odpowiedzieć na pięć pytań (najczęściej chodzi o wynik meczu). Komplet poprawnych odpowiedzi oznacza zdobycie jackpota, którego wartość zależy od tego, ile osób odpowie prawidłowo na zadane pytania. Do podziału zawsze jest minimum 25 000 zł! Do tego codziennie można kręcić kołem, na którym umieszczone są różne bonusy. Tylko jedno pole oznacza brak wygranej, najwyższa wygrana to 2 000 zł. Ciekawą ofertę ma też choćby Noblebet. Bukmacher ten raz w tygodniu wręcza bonusy lojalnościowe. Wartość bonusu to 30 zł. Kryteria przyjęte przez firmę są jasne – od środy do wtorku trzeba zagrać minimum 10 kuponów, z tym że stawka nie jest bez znaczenia. Krótko mówiąc, łączna suma stawek musi wynieść 500 zł. Nie są to jakieś szczególnie wymagające kryteria.

Przy promocjach istotne jest też to, co dzieje się w świecie sportu. Oferta promocyjna to temat, w przypadku którego możemy spodziewać się dosłownie wszystkiego. Można też zauważyć, że popularne wydarzenia sportowe skłaniają firmy do tworzenia ofert specjalnych. Doskonale było to widać podczas zakończonych w ostatnich dniach piłkarskich mistrzostwach świata.
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy