Reklama

Biznes

Kącik kawowy na stacji paliwowej – jak go zdobyć i z czego się składa?

Materiał Partnera
Dodano: 23.08.2022
66201_1-resizer-750q72
Share
Udostępnij
Dziś to nie tylko cena paliwa decyduje o tym, czy zatrzymujemy się na danej stacji benzynowej. Dla wielu z nas to miejsce, gdzie spędzamy przerwę w podróży. I dobrze, jeśli poza napełnieniem baku i zjedzeniem czegoś słodkiego, możemy również napić się w nim smacznej, pobudzającej kawy. Prowadzisz stację benzynową? Wykorzystaj to na swoją korzyść, włączając do lokalu profesjonalny kącik kawowy.

Podsumowanie:
Kącik kawowy to wyposażenie, które warto włączyć do każdej stacji paliw. Po to, by zachęcić do odwiedzin większą liczbę gości i zwiększyć komfort przebywania w lokalu.
Kącika kawowego nie musisz organizować samodzielnie. Dziś z łatwością zyskasz takie wyposażenie łatwo, wygodnie i w atrakcyjnej cenie – dzięki usłudze wynajmu.
Sercem każdego takiego kącika jest oczywiście ekspres i ziarna kawy, ale nie może w nim zabraknąć również dodatków do przyrządzenia napoju na wynos, a całość powinna prezentować się elegancko, profesjonalnie i spójnie.

Estetyczne wnętrze, miękkie siedziska, dostęp do smacznych przekąsek i kawy z profesjonalnego ekspresu… Brzmi jak wyposażenie kawiarni? Nie tylko! Dziś to elementy niezbędne w każdej dobrej stacji benzynowej, która poza uzupełnieniem zapasów paliwa powinna oferować możliwość zrelaksowania się i nabrania sił przed dalszą podróżą. Tego bowiem oczekują klienci. I jeśli zarządzasz stacją paliw, powinieneś uwzględnić to w planie zagospodarowania przestrzeni lokalu, włączając do niego profesjonalny, intuicyjny w obsłudze kącik kawowy.

Wynajem kącika kawowego – co to takiego?

Oczywiście nie musisz aranżować kawowej przestrzeni samodzielnie. Zamiast na własną rękę kupować ekspres, meble pod urządzenie i dobierać kawę oraz dodatki, możesz zdecydować się na wynajem kącika kawowego. To gotowe rozwiązanie, oferowane między innymi przez markę Tchibo Coffee Service. W ramach podpisanej umowy wynajmu firma dostarcza wszystko, czego potrzebujesz i montuje kącik, a Ty cieszysz się rozszerzoną ofertą swojego lokalu, prowadzącą do zwiększonej liczby klientów i rosnącego przychodu. Proste, prawda?

Co znajduje się w kąciku kawowym?

1. Ekspres do kawy

Nowoczesny, wydajny i intuicyjny w obsłudze. Bo takie urządzenia najlepiej sprawdzają się na stacjach paliw, czyli miejscach o dużym natężeniu ruchu, gdzie w parze z dobrym smakiem i pobudzającymi właściwościami kawy musi iść łatwość i szybkość jej przygotowania. Aby sprostać oczekiwaniom dużej i różnorodnej grupy klientów ekspres w kąciku kawowym najczęściej oferuje wiele różnych wariantów napojów, w tym kawy mleczne i gorącą czekoladę. Charakteryzuje się również dużą wydajnością, umożliwiającą przygotowanie nawet kilkuset kaw dziennie. Posiada też duży pojemnik na ziarna i automatyczny system czyszczenia – po to, by wymagał jak najrzadszej interwencji pracownika.

2. Wysokiej jakości kawa

Nawet najnowocześniejszy ekspres do kawy nie spełni swojego zadania bez dobrej jakości ziaren. Dlatego firmy oferujące wynajem kącika kawowego w ramach współpracy zapewniają dostęp do najlepszej kawy, gwarantującej klientom pożądane doznania. Z reguły ziarna są dostarczane regularnie, prosto do lokalu, co jest dużym ułatwieniem dla przedsiębiorców.

3. Dodatki „coffee to go”

Wiele osób korzystających z ekspresu do kawy na stacji benzynowej oczekuje dostępu do dodatków umożliwiających zabranie napoju ze sobą. W kąciku kawowym nie może więc zabraknąć papierowych kubków, wieczek, mieszadełek ani saszetek cukru.

4. Estetyczna i funkcjonalna obudowa

Kącik kawowy (www.tchibo-coffeeservice.pl) musi się elegancko prezentować i zachęcać do sięgnięcia po kawę. Dlatego firmy montują ekspres i dodatki na estetycznej, profesjonalnie wyglądającej obudowie. Bardzo często drewno łączy się tu z metalem pomalowanym na najmodniejsze, ciemne kolory, a także kompozytowymi blatami, gwarantującym nie tylko pożądaną estetykę, ale również wygodę czyszczenia i odporność na czynniki zewnętrzne, głównie wilgoć.
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy