Reklama

Biznes

Świąteczne prezenty od firmy to silne narzędzie motywacyjne. Co kupić pracownikom?

Materiał Partnera
Dodano: 03.11.2021
57434_tytulowe-resizer-750q75
Share
Udostępnij
Świąteczne prezenty dla pracowników to doskonały sposób na podziękowanie zespołowi za mijający rok i potężne narzędzie motywacyjne, budujące markę pracodawcy. W działaniach employer brandingowych firm coraz częściej wykorzystywane są karty upominkowe. IKEA oferuje je zarówno w personalizowanej wersji plastikowej, jak i wirtualnej. To bardzo praktyczne rozwiązanie, zwłaszcza w dobie pracy zdalnej. Dlaczego jeszcze warto sprezentować pracownikowi kartę upominkową IKEA?

Do niedawna dość popularne w firmach były tzw. kosze świąteczne. Dziś jednak powoli odchodzą one do lamusa. Pracodawcy coraz uważniej wpatrują się w potrzeby kadry i stawiają na bardziej praktyczne upominki. Karta podarunkowa daje jej posiadaczowi wolność wyboru. Sam decyduje na co i kiedy przeznaczy zgromadzone na niej środki.
 

Ale dlaczego akurat do IKEA?

Koniec roku to czas noworocznych postanowień. Czas kiedy planujemy zmiany w naszym życiu, a nierzadko też we wnętrzach naszych domów. Zakupy w IKEA z pewnością pomogą w zrealizowaniu marzeń o odświeżeniu czterech kątów. A jeżeli nawet obdarowany zmieni swoje plany i odłoży zmianę wystroju na bliżej nieokreśloną przyszłość, nie musi się przejmować, bo karta upominkowa IKEA nie ma terminu ważności. Karta upominkowa IKEA to idealny pomysł na prezent, niezależnie czy będą to zakupy na IKEA.pl, czy w sklepie stacjonarnym. Jej zakup jest bardzo prosty i odbywa się całkowicie online. Wystarczy kilka kliknięć, wybór kwoty doładowania oraz szablonu i gotowe. Karta wirtualna wysyłana jest na podany adres e-mail od razu, natomiast plastikowa nadawana jest bezpłatnym listem poleconym.

Najważniejsze zalety karty upominkowej IKEA:


Wolność wyboru – karta elektroniczna, a może plastikowa? Ty wybierasz! Również kwota doładowania zależy tylko od Ciebie!
Wiele możliwości – prezent na święta, urodziny, na ślub, do nowego mieszkania
Bezterminowa – karta bez daty ważności
Wygodna – do wykorzystania w sklepach stacjonarnie i online
Dopasowana – co okazja, to inny wygląd karty
 
 

Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy