Reklama

Biznes

Kredyt pozabankowy na organizację wesela – czy to się opłaca ?

Materiał Partnera
Dodano: 22.09.2021
56534_zdj-resizer-750
Share
Udostępnij
Organizując przyjęcie weselne, należy liczyć się z wieloma wydatkami – organizacja przyjęcia, stroje, muzyka, sesja fotograficzna czy podróż poślubna to tylko niektóre z nich. Nieodzowną pomocą może okazać się dodatkowe finansowanie, ale jaką ofertę warto wybrać? Lepiej zdecydować się na produkt banku czy kredyt pozabankowy? Sprawdzamy, na jakie wydatki należy się przygotować, a także, które finansowanie okaże się najbardziej komfortowe.

Pożyczka w banku, a kredyt pozabankowy – podobieństwa i różnice

Kredyt jest to określenie używane w odniesieniu do pożyczania pieniędzy na określony czas przy spełnieniu pewnych wymagań. Pożyczek udzielają zarówno instytucje bankowe, jak i firmy finansowe z sektora pozabankowego. Zazwyczaj te pierwsze wymagają większej ilości dokumentów i potwierdzeń, jak np. zaświadczenie od pracodawcy o uzyskiwanych przychodach.

Kredyt pozabankowy może być udzielony pod bardziej liberalnymi warunkami. Wymogi, które należy spełniać są indywidualnie ustalane przez firmy, zwykle składa się na nie:
posiadanie ważnego konta w banku,
stałe zameldowanie w Polsce,
niefigurowanie na listach dłużników,
posiadanie ważnego dowodu osobistego,
dochód o określonej miesięcznej, wartości,
posiadanie adresu e-mail i polskiego numeru telefonu.

Warto podkreślić, że o kredyt pozabankowy można ubiegać się, nie wychodząc z domu, wszelkich formalności zaręczeni dopełnią przez internet lub za pośrednictwem kuriera zamówionego do domu. W przypadku pożyczki udzielanej przez bank, dokumenty należy podpisać, pojawiając się w placówce banku. Szybki czas i duża dostępność pierwszego rozwiązania sprawiają, że może okazać się lepszym wyborem, jeśli para młoda potrzebuje gotówki na organizację wesela.

Kredyt pozabankowy na uroczystość marzeń

Kredyt pozabankowy można przeznaczyć na dowolne potrzeby, doradcy finansowi z firm spoza sektora bankowego nie wymagają określenia celu. Niemniej jednak dodatkowe środki mogą przydać się m.in. na pokrycie takich wydatków jak:

suknia ślubna i garnitur dla pana młodego – ceny sukien ślubnych sięgają nawet kilkunastu tysięcy złotych, wymarzony projekt sprawi, że panna młoda poczuje się naprawdę wyjątkowo. Natomiast garnitur szyty na miarę to inwestycja, która posłuży przez wiele kolejnych lat,
oprawa artystyczna przyjęcia weselnego, na którą składa się zespół lub DJ, animator dla zaproszonych dzieci czy konferansjer,
sesja narzeczeńska i reportaż fotograficzny ze ślubu,
podróż poślubna – po stresie i chaosie związanym z planowaniem ślubu warto, aby młoda para udała się na zasłużony odpoczynek. Niesłabnącą popularnością cieszą się takie miejsca jak: romantyczny Paryż, egzotyczne Wyspy Kanaryjskie czy ekskluzywne Seszele. Kredyt pozabankowy pozwoli spełnić nawet najbardziej nietuzinkowe marzenia,
organizacja wesela, na którą składa się opłacenie Sali, dekoracja kościoła, jedzenie i alkohol czy drobne prezenty dla gości, a także opłacenie noclegu dla tych, którzy przyjeżdżają z daleka.

Kredyt pozabankowy od TAKTO Finanse pozwoli zorganizować wesele ze snów

Chcesz znaleźć szybki i korzystny kredyt pozabankowy na organizację wesela? Zgłoś się do firmy TAKTO Finanse, która oferuje pożyczkę w maksymalnej wysokości 10 tysięcy złotych. Warto podkreślić, że specjaliści podzielą kwotę zadłużenia na 40 niskich i łatwych do spłacenia rat. Już dziś wejdź na stronę przedsiębiorstwa i poznaj szczegóły oferty. 
 
Odwiedź stronę TaktoFinanse.pl i sprawdź sam, że pożyczka pozabankowa na raty jest udzielana szybko i na prostych zasadach.

Źródło: taktofinanse.pl
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy