Reklama

Biznes

Jak odpowiednio przygotować paczkę do Niemiec przed nadaniem kuriera?

Artykuł sponsorowany
Dodano: 30.07.2021
55324_foto11_-resizer-750q72
Share
Udostępnij
Paczka do Niemiec, nadana z Polski, z reguły trafia szybko do swojego odbiorcy. Na korzyść tej usługi działa bliskie położenie dwóch, wspomnianych wyżej państw. Jednakże, aby mieć niemal stuprocentową pewność, że pakunek na czas zostanie odebrany przed adresata, zadbaj o odpowiednie zabezpieczenie przesyłki. Jak to zrobić? Już spieszymy z odpowiedzią! 

Przesyłki do Niemiec – najważniejsze informacje


Zanim przejdziemy do opisu tego, jak przygotować przesyłkę do Niemiec – kilka ważnych wiadomości. Paczka do naszych zachodnich sąsiadów może dotrzeć nawet w ciągu doby z pomocą auta lub samolotu! Ostateczna cena uzależniona jest od takich czynników jak: waga, wymiary, wartość, dodatkowe opcje (ubezpieczenie, priorytet).

Paczka do Niemiec – jak ją przygotować?


Chcesz odpowiednio nadać przesyłkę do naszego zachodniego sąsiada? Pamiętaj o kilku ważnych aspektach. Przede wszystkim zweryfikuj czy towar, który zamierzasz nadać, jest zgodny z obowiązującymi zasadami. Firmy kurierskie posiadają listy produktów, których wysyłka jest zakazana lub ograniczona. Podobnie ma się to do polityki danego Państwa. Niemcy także mają wytyczne co do niechcianych towarów przekraczających ich granicę. Znajdują się tam tak oczywiste rzeczy jak narkotyki czy materiały wybuchowe, ale również zwierzęta i leki. Paczka do Niemiec może więc nie dotrzeć, jeśli znajdą się tam materiały niepożądane. Dodatkowo poniesie to za sobą konsekwencje prawne. Kiedy masz jednak pewność, że możliwa będzie wysyłka – zadbaj o zabezpieczenie pakunku. Przede wszystkim zatroszcz się o zabezpieczenie wnętrza. Dostosuj odpowiednie elementy do delikatności czy wrażliwości na uderzenia danej, przesyłanej rzeczy. Jeśli sytuacja tego wymaga – zabezpiecz wszelkie wolne przestrzenie wewnątrz kartonu. Użyj do tego folii bąbelkowej lub stretch oraz skrawków gazet, papierów czy materiałów. Zawartość jest odpowiednio przygotowana i odporna na ewentualne wstrząsy lub uderzenia? Przejdźmy na zewnątrz kartonu. Tam ponownie użyj folii stretch oraz taśm przeznaczonych do pakowania. Jeśli prawidłowo wykonamy te kroki, możemy mieć niemal stuprocentową pewność, że nasza paczka do Niemiec dotrze w stanie nienaruszonym do adresata.

Chcesz szybko nadać paczkę do Niemiec? Żaden problem! Pamiętaj jedynie o spełnieniu wszelkich formalności, ale przede wszystkim odpowiednio przygotuj samą paczkę wraz z zawartością. Zatroszcz się o bezpieczeństwo swoje i innych!
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy