Reklama

Biznes

InternetBeta po raz 15. Tuzy sieci w Kielnarowej

Alina Bosak
Dodano: 12.09.2023
InternetBeta odbywa się w Rzeszowie od 2009 roku. Fot. Archiwum BiznesiStyl.pl
InternetBeta odbywa się w Rzeszowie od 2009 roku. Fot. Archiwum BiznesiStyl.pl
Share
Udostępnij

W środę 13 września w podrzeszowskim Kampusie Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania rozpoczyna się konferencja InternetBeta –  jedno z najciekawszych wydarzeń poświęconych nowym technologiom, tworzeniu i promowaniu w sieci projektów biznesowych, czy społecznych. Konferencja potrwa trzy dni, do piątku 15 września. Wśród 80 prelegentów są menedżerowie od lat współpracujący ze startupami i specjaliści z sukcesami na polu nowych technologii. Bilety nadal dostępne.

Konferencja InternetBeta już po raz piętnasty odbędzie się ona w Kielnarowej koło Rzeszowa na Kampusie Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie.

Od 2009 roku organizatorzy zapraszają do nowoczesnego kampusu rzeszowskiej uczelni przedstawicieli wielu branż, m.in. internetowej, marketingowej, NGOs, start-upów czy nowych technologii. Przy okazji prelekcji, spotkań i żywych dyskusji o tym, co nowego można zaobserwować w błyskawicznie zmieniającym się świecie Internetu, branża integruje się i wymienia doświadczeniami, które potem wykorzystuje w swoich projektach.

Kto wystąpi podczas InternetBety?

Jak co roku, program wydarzenia został tak skonstruowany, aby każdy mógł znaleźć w nim coś dla siebie. Wydarzenie jest trzydniowe, a dodatkowo odbywa się równolegle w kilku lokalizacjach. Wśród tytułów prezentacji znajdziemy zagadnienia dotyczące sztucznej inteligencji, automatyzacji, Venture Capital, SEO, wideo, reklam, audytów i badań marketingowych, influencer marketingu czy e-commerce, jak i kryzysu klimatycznego, prywatności, bezpieczeństwa w sieci, komunikacji, empatii oraz zrównoważonego rozwoju.

80 prelegentek i prelegentów

Pierwszym prelegentem 15. edycji, którego zobaczymy na scenie Bety po raz pierwszy, będzie Szymon Negacz (WiseGroup). Przez wszystkie dni konferencji na scenie pojawi się ponad 80 prelegentek i prelegentów, m.in. Kamil Kozieł, Mick Griffin, Anna Prończuk-Omiotek, Grzegorz Miłkowski, Michał Korba, Paweł Sala, Marcin Deręgowski, Jan, Sikora, Karol Dziedzic, Monika Mikowska, Maciej Chrzanowski, Kasia Leszczyńska-Bohdan, Krzysztof Marzec, dr Krzysztof Wojewodzic, Adrian Gamoń, Mikołaj Winkiel. A to zaledwie część osób, które podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem podczas nadchodzącej konferencji!

– Tegoroczna InternetBeta to już piętnasta edycja. Tradycja zobowiązuje nas do zachowania wysokiej jakości zarówno na salach prelekcyjnych, jak i w trakcie networkingu. Sam nie wierzę, że ten projekt trwa tak długo, ale siłę do działania dają nam ludzie – prelegenci i uczestnicy, bez nich nie było by Bety! – mówi Łukasz Bis, organizator InternetBeta. W tym roku będzie specjalna strefa chilloutu, razem z Autopay przeniesiemy trochę morza do Kielnarowej, specjalna forma networkingu i oczywiście wspaniała kawa. Na salach prelekcyjnych sama mocna merytoryka – dostarczona przez najlepsze mówczynie i mówców polskiego Internetu – nie sposób tu wszystkich wymienić!

Pełny plan wydarzenia jest dostępny na stronie konferencji InternetBeta.

Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy