Reklama

Biznes

II Kongres i Targi TSLA Expo Rzeszów 2018. Szykujcie się na wydarzenie!

BIZNESiSTYL.pl
Dodano: 10.05.2018
38712_targi
Share
Udostępnij
Największe na Podkarpaciu wydarzenie dla firm z branż automotive, transport i logistyka, auto-flota oraz automatyka przemysłowa – Kongres i Targi TSLA Expo Rzeszów 2018 – odbędzie się 28-29 września w G2A Arena w Jasionce. TSLA Expo to dziesiątki stoisk wielkich, średnich i małych przedsiębiorstw, aranżowane spotkania biznesowe, panele dyskusyjne na temat najnowszych rozwiązań, obecność przedstawicieli władz regionu i tłumy zwiedzających. W tym roku, podobnie jak podczas poprzedniej edycji, znów będzie można wygrać harleya!   
 
We wrześniu w G2A Arena już po raz drugi zagości najważniejsze wydarzenie branży motoryzacyjnej, transportowej i logistycznej na Podkarpaciu – Kongres i Targi TSLA Expo Rzeszów 2018. Towarzyszy im dedykowany przedsiębiorcom i specjalistom Kongres TSLA oraz Moto Show – pełen samochodowych premier, prezentacji motocykli i konkursów nie tylko dla fanów motoryzacji.
 
W ubiegłym roku kongres otworzyli marszałek i wojewoda podkarpacki, a impreza przyciągnęła 4,5 tysiąca zwiedzających. Podczas 8 paneli z ekspertami, przedsiębiorcy mieli okazję dyskutować o najnowszych rozwiązaniach poprawiających konkurencyjność i wyniki finansowe w firmie, a relacje z tych wydarzeń ukazały się w mediach. O sukcesie TSLA Expo zdecydowała unikatowa formuła, dedykowana inteligentnej specjalizacji regionu, jaką jest motoryzacja, oraz uwzględniająca interesy podkarpackich firm, których potencjał i siła stale wzrastają.
 
Wydarzenie dla biznesu, który rośnie w siłę
 
TSLA Expo to pierwsza tak prestiżowa impreza na Podkarpaciu dedykowana firmom działającym w obszarach motoryzacji, transportu, logistyki, auto-floty oraz automatyki przemysłowej. Wydarzenie świetnie wpisuje się w specyfikę regionu. Województwo podkarpackie leży na skrzyżowaniu międzynarodowych szlaków handlowych, jest kluczowym partnerem w organizacji transportu i stwarza znakomite warunki dla rozwoju firm związanych z branżą TSL. Autostrada A4, a wkrótce także droga ekspresowa S19, to wrota do handlu z najbliższymi sąsiadami Polski – Ukrainą i Słowacją, ale nie tylko. Za sprawą Portu Lotniczego w Jasionce i terminalu cargo – z Podkarpacia wysyłany jest towar na cały świat. To siła regionu, która rośnie wraz z branżą automotive. Województwo podkarpackie obok Śląska i Wielkopolski ma największy udział w polskim przemyśle motoryzacyjnym. 
 
 
Fot. Tadeusz Poźniak
 
Kongres i Targi TSLA Expo Rzeszów 2018 budzą zainteresowanie wielu firm – od czołowych spedytorów, przez dostawców systemów transportowych, specjalistycznego sprzętu i powierzchni magazynowych, a także automatyki przemysłowej i serwisu, po sprzedawców dedykowanych logistyce rozwiązań IT i samochodów. Wszyscy spotkają się 28 i 29 września w największym w regionie centrum wystawienniczo-kongresowym – G2A Arena w Jasionce k. Rzeszowa.
 
Program Targów TSLA Expo Rzeszów 2018
 
Pierwszy dzień TSLA Expo – piątek, 28 września – skoncentruje się na wydarzeniach dedykowanych biznesowi. Głównym punktem programu będzie Kongres poświęcony aktualnym problemom firm motoryzacyjnych, transportowych i logistycznych. Wypełnią go konferencje tematyczne i spotkania biznesowe oraz warsztaty prowadzone przez najlepszych specjalistów. Będzie okazja do wymiany doświadczeń, odkrycia nowych możliwości i rozwiązań dla biznesu. 
 
Na koniec pierwszego dnia Kongresu i Targów TSLA Expo wszyscy wystawcy i zaproszeni goście spotkają się na imprezie integracyjnej. Wieczór VIP będzie okazją do mniej formalnych rozmów oraz degustacji słynących ze świetnej jakości podkarpackich produktów przy muzyce na żywo.
 
Sobota, 29 września, to dzień, na który zaplanowano dodatkowe atrakcje dla fanów motoryzacji oraz zwiedzających targi rodzin. Największy w Europie Środkowo-Wschodniej salon  marki Harley-Davidson – GOC Harley-Davidson Rzeszów – zorganizuje II GOC Custom Bike Show, czyli konkurs na najlepszy modyfikowany motocykl. Pierwsza edycja konkursu na ubiegłorocznych targach była okazją do podziwiania niezwykłych customów, jakie powstają w warsztatach pasjonatów z różnych zakątków Polski. W tym roku znów będzie można zobaczyć te motoryzacyjne arcydzieła. 
 
Aby dorośli spokojnie mogli zwiedzać targowe stoiska, stworzona zostanie specjalna strefa zabaw dla dzieci, a w niej tor przeszkód do pokonania, warsztat małych mechaników i mnóstwo innych atrakcji. 
 
 
Fot. Tadeusz Poźniak
 
Podczas TSLA Expo Rzeszów 2018 będzie można wygrać motocykl Harley-Davidson! Konkurs odbędzie się na tych samych zasadach, co przed rokiem – w G2A Arena wyeksponowana zostanie szklana urna wypełniona bilonem. Osoba, która zgadnie, jaka to kwota lub będzie najbliższa właściwej odpowiedzi, zdobędzie harleya! Losowanie motocykla podczas drugiego dnia targów będzie z pewnością jednym z najbardziej emocjonujących punktów programu TSLA Expo i jak przed rokiem przyciągnie tłum zwiedzających.
 
Zapisz datę
 
Targi i Kongres TSLA Expo Rzeszów 2018 to wydarzenie, na którym warto być. Jako wystawca – ze względu na rangę przedsiębiorstw uczestniczących w targach, zasięg informacyjny, możliwości prezentacji swojej oferty dziesiątkom potencjalnych partnerów biznesowych  oraz tysiącom gości, których dzięki atrakcyjnemu programowi imprezy nie zabraknie! Jako gość – ze względu na ciekawe prezentacje firm, najnowszych modeli samochodów osobowych, motocykli i potężnych ciągników, możliwość jazd testowych, atrakcje dla maluchów i okazję na wygranie harleya. 
 
Organizatorem Targów i Kongresu TSLA Expo Rzeszów 2018 są: firma SAGIER, Międzynarodowe Targi Rzeszowskie i Klaster Expo. Partnerzy to: Podkarpacki Urząd Marszałkowski, DKV i GOC Harley-Davidson Rzeszów.
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy