Biznes na starcie

O sposobie myślenia i działania milionerów podczas seminarium w Rzeszowie

Artykuł Partnera
Dodano: 18.06.2013
5335_seminarium-milionerzy-2
Share
Udostępnij
W środę 12 czerwca 2013 r. w Hotelu Rzeszów odbyło się seminarium „Myśleć jak milionerzy", organizowane przez Success Learning. Wydarzenie zgromadziło ponad 400 osób – studentów, ludzi biznesu oraz osoby zainteresowane własnym rozwojem. 
 
Na spotkaniu trzech gości opowiedziało jak wygląda ich sposób myślenia i działania.
 
Pierwszym prelegentem był Mateusz Zych z Fabryki E-biznesu. Opowiedział on jak założy ł swoją pierwszą firmę już na studiach – wraz z kolegami podjął ryzyko i zaczął robić to, co kocha. Pokazał przykład młodego, zdolnego przedsiębiorcy.  Następnym prelegentem był Kamil Cebulski, który w wieku 16 lat został okrzyknięty mianem milionera. Opowiedział jak wyglądała jego droga do sukcesu oraz jak jego zdaniem powinno się zarabiać, aby zoptymalizować kwoty płaconych podatków.
 
Ostatnią zaproszoną osobą był Ryszard Podkulski. Opowiedział on m.in. o tym, jak dawno temu spotkał starego Żyda, który przekazał mu pewne mądrości dotyczące życia i biznesu. Przyznał także, że w szkołach jest za mało praktyki, zaś urzędnicy nie zawsze sprzyjają przedsiębiorcom.

Wszystkie wystąpienia niosły pewne przesłanie, wskazówki dla tych, którzy są na ścieżce do biznesowego sukcesu, bądź dopiero mają nadzieję tę drogę rozpocząć. Poza tym spotkanie było doskonałą okazją do nawiązania nowych kontaktów i wymienienia poglądów – także z prelegentami.
 
Share
Udostępnij

Nasi partnerzy