Biznes na starcie

Startuje III edycja Warsztatów Biznesowych – załóż własną firmę

Artykuł Partnera
Dodano: 06.11.2013
8686_warsztaty-biznesowe-1
Share
Udostępnij
Początkiem listopada rozpoczęła się rekrutacja do III edycji Warsztatów Biznesowych – załóż własną firmę, która skierowana jest do wszystkich osób planujących założenie własnego biznesu i chcących zdobyć praktyczną wiedzę w tym zakresie.
 
Celem warsztatów jest z jednej strony umożliwienie uczestnikom warsztatów zdobywania wiedzy oraz umiejętności potrzebnych do prowadzenia własnej działalności gospodarczej, z drugiej zaś, możliwość wzajemnego poznawania się osób myślących poważnie o własnym biznesie i nawiązywania współpracy na wielu płaszczyznach.
 
W trakcie zajęć organizowane są spotkania z ludźmi biznesu, dzięki którym uczestnicy mogą wysłuchać wskazówek przekazanych przez osoby, które w biznesie dopiero startują lub też odniosły wielki sukces. 

Stwórz biznesplan swojego projektu biznesowego i zgarnij 3000 zł oraz doradztwo
 
W roku akademickim 2012/2013, w ramach warsztatów Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie uruchomiła 5 grup warsztatowych, w których zajęcia zrealizowało ponad 100 studentów z Polski i Ukrainy. Dodatkowo wystartowała również specjalność Warsztaty Biznesowe na kierunku Ekonomia. W październiku 2013 roku udział w Warsztatach Biznesowych – załóż własną firmę wzięli przedstawiciele Polonii mieszkający w Rosji, Kazachstanie i Ukrainie – w sumie 40. Takie zainteresowanie warsztatami potwierdza, że mamy coraz bardziej przedsiębiorczą młodzież, która coraz częściej bierze sprawy w swoje ręce i zakłada własne firmy. 
 
Opinie nt. zajęć, prowadzących oraz spotkań z ludźmi biznesu uzyskane od uczestników I i II edycji warsztatów zaskoczyły nas bardzo pozytywnie – relacjonuje Wojciech Pitura, kierownik „Warsztatów Biznesowych – załóż własną firmę”. I dodaje, że sukcesem Warsztatów Biznesowych – załóż własną firmę poza zadowolonymi uczestnikami jest zainteresowanie warsztatami osób spoza Uczelni, nie tylko z Polski. 

Jeśli chcesz zapisać się na Warsztaty Biznesowe – załóż własną firmę uzupełnij formularz zgłoszeniowy na stronie www.wb.wsiz.rzeszow.pl.
 
Rekrutacja trwa do 10 grudnia 2013. Zajęcia startują w styczniu 2014.
Share
Udostępnij

Nasi partnerzy