Biznes na starcie

30 godzin bezpłatnych szkoleń dla uczestników konkursu Zacznij.biz

Artykuł Partnera
Dodano: 05.11.2013
8641_zacznij.biz
Share
Udostępnij
Jeszcze tylko do 12 listopada można zgłaszać projekty biznesowe do IV edycji konkursu Zacznij.biz. Konkursu, w którym sam udział może być ważniejszy od zwycięstwa. Uczestników czeka bowiem 30 godzin bezpłatnych warsztatów, szkoleń i sesji mentorskich z ekspertami Lewiatan Business Angels.
 
IV edycja organizowanego przez Konfederację Lewiatan i Lewiatan Business Angels konkursu Zacznij.biz adresowana jest do założycieli start-upów oraz mikro i małych przedsiębiorstw z branży High Tech i ICT, a także studentów, absolwentów i doktorantów kierunków technicznych. Zgłoszenia przyjmowane są do 12 listopada za pomocą formularza na stronie www.zacznij.biz.pl
 
Po formalnej ocenie zgłoszeń, uczestnicy, którzy zakwalifikują się do konkursu, wezmą udział w I Innowatorium – szkoleniu poświęconemu projektowaniu firmy, czyli przekładaniu pomysłu na biznes. Na podstawie tej wiedzy uczestnicy będą dopracowywać swoje projekty i tworzyć modele biznesowe, które następnie oceni jury. W ten sposób zostaną wyłonieni półfinaliści konkursu. Dla nich zostanie zorganizowane II Innowatorium poświęcone przygotowywaniu prezentacji inwestorskiej. Będą mogli również wziąć udział w sesjach coachingowych z ekspertem z zakresu marketingu i strategii. Półfinaliści opracują prezentacje inwestorskie swoich projektów i wygłoszą je przed jury konkursu, które w głosowaniu wybierze projekty finałowe. Finalistów konkursu czekać jeszcze będą coachingi medialne z ekspertem przygotowującym do wystąpień publicznych.
 
Zwycięzcę IV edycji konkursu Zacznij.biz wyłoni głosowanie gości zgromadzonych na Gali Finałowej na początku marca 2014r. 
 
Udział w Zacznij.biz to ciągłe rozwijanie i dopracowywanie swojego pomysłu na podstawie wiedzy i doświadczeń przekazywanych przez specjalistów LBA. Nie wystarczy zgłosić się do konkursu i bezczynnie czekać na decyzję jury. Rozwój projektów i postępy uczestników są na bieżąco oceniane i weryfikowane w kolejnych etapach. Choć do finału i prezentacji na Gali Finałowej, awansują tylko 2 – 3 projekty, to każdy uczestnik konkursu wyniesie z niego umiejętności przydatne w projektowaniu i prowadzeniu własnego przedsięwzięcia. Dodatkowo, niezależnie od wyników konkursu, najciekawsze projekty zostaną zaprezentowane inwestorom podczas LBA Investor’s Day. – mówi Szymon Kurzyca, ekspert inwestycyjny Lewiatan Business Angels.
 
Share
Udostępnij

Nasi partnerzy