Biznes na starcie

AULERY 2013, czyli konkurs na najlepsze firmy i startupy technologiczne rozpoczęty

Artykuł Partnera
Dodano: 23.04.2013
3666_logo_aulery
Share
Udostępnij
18 marca 2013 zaczął się nabór do kolejnej edycji konkursu Aulery organizowanego przez Aula Polska. Podobnie jak w zeszłym roku jury będzie wybierać i nagrodzi spośród nadesłanych zgłoszeń trzy najlepsze firmy lub startupy z regionu Europy Środkowo-Wschodniej.
 
Nagrody Aulery to coroczne wyróżnienia dla młodych firm, które konsekwentnie rozwijają się w środowisku innowacyjnych technologii i promują kulturę przedsiębiorczości. Został stworzony i jest nadzorowany przez Aula Polska – inicjatywy non profit, skierowanej do przedsiębiorców technologicznych w Polsce.
 
Konkurs Aulery kierowany jest do wszystkich startupów technologicznych bez względu na poziom zysków, ilość pracowników czy czas założenia. Decydować będzie pomysł na biznes i jego egzekucja w realnej, rynkowej rzeczywistości.
 
Zgłoszenie jest bezpłatne a dokonać go można wypełniając formularz na stronie konkursu (>tutaj<). Zgłoszenia można dokonać do 1 maja 2013 roku.
 
Gala finałowa konkursu Aulery 2013 odbędzie się 16-go maja w Gdańsku podczas pierwszego dnia konferencji InfoShare organizowanego na terenie Amber Expo.
 
"Chcemy pomóc polskim firmom przebić się i zostać zauważonym przez inwestorów i partnerów z Europy i innych krajów. Naszą ambicją jest aby Aulery stały się silnym brandem dla międzynarodowej branży e-przedsiębiorców. Chciałbym aby przyznanie tej nagrody było potwierdzeniem wartości firmy w skali międzynarodowej. Jako Aula Polska od 7 lat wspieramy kulturę przedsiębiorczości, która w Polsce jest nadal czymś bardzo młodym i potrzebującym pomocy. Dzięki uczestnictwu w Aulerach firmy mogą dać jasny sygnał: "tak, mamy produkt i możemy konkurować z zagranicznymi firmami". Konkurs co roku przyciąga coraz więcej spółek i startupów spoza Polski co nas cieszy bo naszym celem jest zaistnienie Polski jako kraju, który dzięki położeniu geograficznemu jest świetną bazą wypadową do podboju krajów Unii" komentuje Artur Kurasiński współtwórca Aulerów i Auli Polskiej.
 
Nagrodę (w postaci statuetki) przyzna Jury Aulerów złożone z doświadczonych przedsiębiorców, inwestorów, ekspertów z zakresu nowych technologii z całego świata. W tym roku w jury Aulerów zasiądą między innymi:
 
Krzysztof Folek (Microsoft), Plamen Russev (Webit Congress), Jon Bradfrod (Springboard), Łukasz Wejchert (Dirlango), Radosław Czyrko (Xevin), Simon Grabowski (Implix), Wojciech Przyłęcki (IQ Partners), Marcin Zabielski (Hedge Fund), Bogdan Iordach (How To Web), Zygmunt Grajkowski (Giza Polish Ventures), Edmundas Eddy Balčikonis (Start Karma),  Fadi Bishara (BlackBox), Krzysztof Bełech (SATUS), Aniela Hejnowska (Groupon Polska), Piotr Wilam (Innovation Nest), Bartłomiej Gola (SpeedUp Group), Antti Vilpponen (Upcloud), Paweł Chudziński (Point Nine Capital), Piotr Pągowski (HP Polska), Michał Brański (o2), Marcin Grodzicki (Ambit Ventures), Daniel Stachowiak (BookingBug), Krzysztof Kowalczyk (HardgammaVentures), Jaromir Działo (Topicmarks), Grzegorz Marczak (Antyweb), David Bizer (HackFwd)

Więcej informacji na: 2013.aulery.com


Film z zeszłorocznej gali wręczenia nagród:
 
Share
Udostępnij

Nasi partnerzy