Biznes na starcie

“Jak myślą i działają przedsiębiorcy oraz inwestorzy”

Jaromir Kwiatkowski
Dodano: 12.03.2013
2653_199_marta_poltorak
Share
Udostępnij
 W najbliższy czwartek zapraszamy na Uniwersytet Rzeszowski młodych ludzi, którzy wiążą swą przyszłość z prowadzeniem własnej działalności gospodarczej i chcieliby posłuchać cennych rad osób z ogromnym doświadczeniem w świecie biznesu. Konferencja „Jak myślą i działają przedsiębiorcy oraz inwestorzy” odbędzie się o godz. 18 w dużej auli budynku D9 Uniwersytetu Rzeszowskiego przy ul. Zelwerowicza 4 (na Zalesiu).

 Do pełnienia roli prelegentów organizatorzy zaprosili: Martę Półtorak, prezesa Marmy Polskie Folie; Jerzego Marciniaka, prezesa Grupy Kapitałowej Azoty Tarnów; Krzysztofa Tokarza, prezesa Zarządu Grupy Kapitałowej Specjał i Wojciecha Maternę, prezesa Stowarzyszenia „Informatyka Podkarpacka”.  Moderatorem debaty będzie dziennikarz Magazynu VIP Biznes&Styl.
 
Prelegenci będą przedstawiać własną drogę życiową, doświadczenia związane z prowadzeniem biznesu, a także będą odpowiadać na pytania z sali. Celem konferencji jest zainspirowanie uczestników do odważnego spojrzenia na możliwości, jak również zagrożenia, jakie niesie z sobą prowadzenie własnej działalności gospodarczej, a także pokazanie, że znani biznesmeni nie od razu znaleźli się na szczycie: ich kariera miała pewien punkt startowy, a więc każdy może próbować iść podobną drogą.
 
Konferencja została zorganizowana przez Stowarzyszenie Przyjaciół Wydziału Ekonomii Uniwersytetu Rzeszowskiego „Mercatus” oraz Samorząd Studentów Uniwersytetu Rzeszowskiego w ramach Tygodnia Przedsiębiorczości BOSS, odbywającego się na UR. Konferencję objął patronatem honorowym prezydent Rzeszowa Tadeusz Ferenc, patronem medialnym wydarzenia jest magazyn VIP Biznes&Styl.
 
Zapisy uczestników odbywają się za pomocą strony: www.uczestnicy.pl/event/jak-mysla-i-dzialaja-przedsiebiorcy-oraz-inwestorzy. Liczba miejsc ograniczona!
Share
Udostępnij

Nasi partnerzy