Biznes na starcie

Darmowe porady prawne dla startujących przedsiębiorców

Artykuł Partnera
Dodano: 31.10.2013
8580_odpp
Share
Udostępnij
„Wsparcie na starcie” to hasło akcji wspierającej rozwój przedsiębiorczości na Podkarpaciu. Od 4 do 8 listopada br. firma Availo będzie bezpłatnie świadczyć profesjonalną pomoc prawną dla przedsiębiorców planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej. Na pomoc mogą liczyć również firmy już funkcjonujące na rynku, które zostały założone po 1 września 2013 roku.
 
Zakładanie działalności gospodarczej to wyjątkowo ważny czas w działalności każdej firmy. Jednak brak doświadczenia wielu przedsiębiorców jest przyczyną wielu błędów natury prawnej, których konsekwencje mogą być poważne. Wybranie odpowiedniej formy działalności czy napisanie umów tak, aby zabezpieczały firmę na każdą okoliczność jest dla nich trudnym zadaniem. A bez profesjonalnego doradztwa prawnego niemal niemożliwym. Tylko kogo na nie stać?
 
Nie jest tajemnicą, że w początkach funkcjonowania przedsiębiorstw ich budżet jest bardzo ograniczony. Liczy się każdy grosz. Dlatego Availo, znając potrzeby lokalnych przedsiębiorców, wychodzi z inicjatywą pod hasłem „Wsparcie na starcie”, która pomoże przedsiębiorcom z Podkarpacia pokonać trudności w zakładaniu firmy.

Pod numerem 22 22 80 800 każdy z nich będzie miał możliwość uzyskania bezpłatnej porady prawnej. Prawnicy Availo wspomogą również firmy opracowując na ich potrzeby umowę lub pismo urzędowe. 

 
Share
Udostępnij

Nasi partnerzy