Reklama

Automoto

Volkswagen GOLF 7 – premiera w Autorud w Rzeszowie

PW
Dodano: 27.11.2012
863_img_0025
Share
Udostępnij
16 listopada w salonie firmy Autorud w Rzeszowie odbyła się premiera nowego Volkswagena Golf. To już VII oblicze tego kultowego modelu.
 
Jak podkreślają przedstawiciele firmy Autorud, Golf to nie jest model na którym się eksperymentuje, dlatego zmiany są delikatne i wszyscy w nowej wersji rozpoznają bryłę i elementy charakterystyczne dla Golfa. Największą różnicę czuje się ponoć podczas jazdy. Samochód prowadzi się jeszcze lepiej a radość z jazdy jest niepowtarzalna. Dlatego gorąco zapraszamy do skorzystania z jazd testowych – zachęcał Witold Bierbasz, kierownik sprzedaży.

Sama impreza była niezwykle ciekawa a rozpoczął ją pokaz jesiennej kolekcji takich marek jak Simple czy Deni Cler. Zaprezentowano też aktualną ofertę znanej jubilerskiej marki Swarovski. Przed premierą Golfa VII pokazano wszystkie 6 wcześniejszych wersji, dzięki czemu uczestnicy mogli zaobserwować jak samochód zmieniał się na przestrzeni lat. A potem królował już główny bohater wieczoru. Po premierze uczestnicy zaproszeni zostali na poczęstunek. W kuluarowych rozmowach zachwytom i komentarzom nie było końca.
 

 
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy