Reklama

Automoto

Dolnośląskie: trzy osoby nie żyją a pięć jest rannych po wypadku busa na A4

Roman Skiba /PAP
Dodano: 17.03.2024
Fot. PAP/Darek Delmanowicz
Skołoszów (woj. podkarpackie), 08.01.2024. Miejsce zderzenia autokaru z tirem w Skołoszowie, 8 bm. Poszkodowanych zostało 12 osób. (sko) PAP/Darek Delmanowicz ***Zdjęcie do depeszy PAP pt. Podkarpackie/ 12 osób rannych w zderzeniu autokaru z tirem***
Fot. PAP/Darek Delmanowicz Skołoszów (woj. podkarpackie), 08.01.2024. Miejsce zderzenia autokaru z tirem w Skołoszowie, 8 bm. Poszkodowanych zostało 12 osób. (sko) PAP/Darek Delmanowicz ***Zdjęcie do depeszy PAP pt. Podkarpackie/ 12 osób rannych w zderzeniu autokaru z tirem***
Share
Udostępnij

Trzy osoby nie żyją a pięć jest rannych po wypadku busa na autostradzie A4 na Dolnym Śląsku. Do zderzenia z ciężarówką doszło na wysokości miejscowości Jarostów między węzłami Udanin i Gościsław. Trasa jest zablokowana.

Dyżurny dolnośląskiego oddziału GDDKiA poinformował, że w niedzielę rano między węzłami Udanin i Gościsław na autostradzie A4 w stronę Zgorzelca doszło do zderzenia busa z ciężarówką.

W wypadku zginęły trzy osoby, a pięć zostało rannych. Trasa w stronę Zgorzelca jest zablokowana. Utrudnienia potrwają wiele godzin.

Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy