Reklama

Lifestyle

Wakacyjne spotkania dla dzieci w Zamku w Łańcucie

Opracowanie biznesistyl.pl
Dodano: 02.07.2018
39979_muzeum
Share
Udostępnij
Ciekawą propozycję dla dzieci i młodzieży przygotowało Muzeum-Zamek w Łańcucie. W ramach akcji „Lato w muzeum” zaprasza na wakacyjne spotkania i edukacyjną przygodę. Motyw przewodni: starożytna Grecja i Rzym.
 
 
Na uczestników czekają mito-logiczne spacery po Zamku, spotkania w teatrze greckim oraz liczne gry i zabawy. Jak zapewniają organizatorki z Działu Edukacji Muzealnej – również rośliny z ogrodów zamkowych i parku staną się niecodziennymi przewodnikami po świecie mitycznych bogów i bohaterów. Nie zabraknie również dyscyplin olimpijskich, potyczek filozoficznych i 12 prac. 
 
Zajęcia niezależnie od pogody odbywają się od wtorku do piątku. Więcej informacji oraz rezerwacja możliwa pod nr tel. 17 225 20 08. Koszt zajęć: 5zł/os. 
 
Ponadto – Muzeum – Zamek w Łańcucie po raz kolejny uczestniczy w projekcie Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego „Kultura Dostępna – Muzeum za złotówkę”. Celem przedsięwzięcia jest wspieranie zadań służących ułatwieniu dostępu do kultury, skierowanych do szerokiego grona odbiorców i sprzyjających integracji społecznej.
 
W ramach programu, dzieci i młodzież w wieku od 7 do 26 lat oraz osoby niepełnosprawne ze stopniem znacznym, mogą kupićbilet do łańcuckiego Muzeum w cenie 1 zł za każdą z ekspozycji. 

 
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy