Reklama

Lifestyle

Ryanairem z Jasionki do Glasgow i na Sycylię

Artykuł Partnera
Dodano: 28.03.2013
3033_jasionka
Share
Udostępnij
31 marca Ryanair uruchamia loty z Jasionki do Glasgow w Szkocji i włoskiego Trapani na Sycylii. 30 kwietnia, o czym już informowaliśmy na portalu biznesistyl.pl, inauguruje loty do Oslo-Rygge.

Loty będą się odbywać dwa razy w tygodniu: do Glasgow i Trapani – w środy i niedziele, do Oslo-Rygge – we wtorki i niedziele. Do siatki połączeń na lato wróciły Bristol i Barcelona-Girona. Przewoźnik ma nadzieję, że dzięki nowym połączeniom przewiezie w tym roku 400 tys. pasażerów, korzystających z lotniska w Jasionce, a więc o 40 tys. więcej niż w ub. roku.

Katarzyna Gaborec poinformowała, że Ryanair rozpoczął kampanię promocyjną Podkarpacia na swojej stronie internetowej i w samolotach. W trzech maszynach latających po całej Europie zdjęcia z województwa umieszczono na lukach bagażowych, a dwie kolejne maszyny oklejono na zewnątrz reklamą województwa.
 
Od początku roku zarezerwowano 100 tys. biletów na loty do i z Rzeszowa. W związku z tym rozpoczęła się wyprzedaż biletów po 39 zł na połączenia od 30 kwietnia do 30 czerwca. Trzeba je zabukować do dziś do północy.

Jaromir Kwiatkowski
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy