Reklama

Lifestyle

Być jak Messi albo Ronaldo

Anna Olech
Dodano: 08.03.2013
2523_pilka_nozna
Share
Udostępnij
Nawet dzieci w wieku 4-7 lat mogą poznać tajemnice swoich piłkarskich idoli panowania, jak panować nad piłką albo super dokładnie podawać. A to dzięki zajęciom Akademii Piłkarskiej Coerver Coaching, która organizuje w Rzeszowie Camp „Piłkarskie przedszkolaki” dla najmłodszych miłośników piłki nożnej. Zajęcia odbędą się one w sobotę w godz. 11-14 w hali Wyższej Szkoły Inżynieryjno-Ekonomicznej przy ul. Miłocińska. W zajęciach będzie uczestniczył Arkadiusz Radomski, były reprezentant Polski.
 
Zajęcia w ramach Akademii Piłkarskiej już od kilku lat odbywają się w miastach w całej Polsce. W Rzeszowie działa ona od około roku i w tym czasie zorganizowała dwa Campy dla dzieci ze szkół podstawowych. Prowadzi też zwykłe zajęcia piłkarskie dla dzieci w wieku 4-14 lat. Na treningach w trakcie Campu najmłodsi adepci piłkarscy poznają technikę prowadzenia piłki, ruchów i zagrań stosowanych przez najlepszych piłkarzy świata. Mali piłkarze mogą także korzystać z najnowocześniej metody pomiaru talentu fusion Smartspeed.

Coerver Coaching to metoda prowadzenia treningów została stworzona przez Alfreda Galustina i Charliego Cooka, legendę Chelsea w latach 60. i 70. XX wieku. Jest ona bardzo popularna w Wielkiej Brytanii. Tym system szkolenia prowadzą m.in. kluby: Arsenal Londyn, Menchester United oraz Bayern Monachium. Głównym założeniem tej metody jest twierdzenie, że żaden zespół i nawet najlepsza taktyka nie dadzą spektakularnych sukcesów bez indywidualności. Dlatego właśnie program nauczania w tej akademii piłkarskiej jest ukierunkowany na rozwój indywidualnych umiejętności i możliwości zawodników.
 
Udział w Campie jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona, a o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy drogą mailową na adres: rzeszow@coerver.pl lub telefonicznie 797 001 305 lub 797 001 304.
 
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy