Reklama

Lifestyle

Wierszem o Rzeszowie i Politechnice Rzeszowskiej

Anna Olech
Dodano: 01.03.2013
2428_Politechnika
Share
Udostępnij
Na wesoło i wierszem studenci Politechniki Rzeszowskiej postanowili promować swoją uczelnię i Rzeszów. Przez rok kręcili poszczególne sceny, w najróżniejszych miejscach miasta, w różnych okolicznościach, a kolejni bohaterowie rymując zachwalali atuty uczelni i miasta.

W ten sposób powstał projekt „Interum… czyli film o Rzeszowie i Politechnice Rzeszowskiej”, który premierę miał 26 lutego br. Projekt wymyśliło i od początku do końca stworzyło Studenckie Koło Naukowe Komunikacji Marketingowej działające na Wydziale Zarządzania PRz. Głównym celem filmu jest wypromowanie miasta i regionu, pokazanie jego atrakcyjnej strony, która przekonałaby młodych ludzi, że warto tu studiować, a później związać z tym miejscem swoją przyszłość zawodową. – Naszym celem było zrobienie czegoś nowego, świeżego oraz co najważniejsze oczami młodych ludzi, którzy nadal poznają Rzeszów i rozważają możliwość pozostania w tym mieście po ukończeniu studiów – tłumaczą członkowie SKNKM, pomysłodawcy i twórcy filmu.

Bohaterami są studenci wszystkich wydziałów politechniki, którzy wierszem zachwalają swoje kierunki, rektor prof. Marek Orkisz oraz pracownicy uczelni, uczniowie rzeszowskich szkół, a także osoby w jakikolwiek sposób związane z Rzeszowem. Rymuje więc piosenkarka Justyna Steczkowska, siatkarz Zbigniew Bartman czy showman i autor tekstów Krzysztof Skiba. W sumie w filmie wystąpiło prawie 80 osób, którym bliska jest politechnika lub Rzeszów.
 
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama

Najnowsze

Reklama

Polecane

Reklama

Najpopularniejsze

Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy