Reklama

Lifestyle

Lodowisko na rzeszowskim Rynku. Otwarcie już w piątek

Katarzyna Grzebyk
Dodano: 22.11.2016
30189_grafika_1
Share
Udostępnij

Lodowisko będzie jedną z największych atrakcji Świątecznego Miasteczka na rzeszowskim Rynku. Zostanie ono otwarte w piątek, 9 grudnia; tego samego dnia odbędzie się pokaz Ice Show. Lodowisko będzie czynne w godz. 12-21 aż do 30 grudnia. Bilet godzinny będzie kosztował 5 zł (ulgowy – 3 zł), wypożyczenie łyżew – 3 zł.

9 grudnia na płycie rzeszowskiego Rynku powstanie Świąteczne Miasteczko. W ramach Bożonarodzeniowego Jarmarku na Rynku pojawią się domki wystawiennicze, w których dostępne będą między innymi zabawki, artykuły świąteczne, wyroby, pamiątki, ozdoby, rękodzieło, kosmetyki, biżuteria, wyroby własne, itp.

Oprócz lodowiska, na którym będzie można pojeździć codziennie w godz. 12-21 aż do 30 grudnia, dla mieszkańców i odwiedzających organizatorzy przygotowali kilka innych atrakcji. Podobnie jak w ubiegłym roku dzieci odwiedzi Święty Mikołaj, który 10 grudnia  przyleci wprost z mroźnej krainy na lotnisko w Jasionce, a następnie wręczy prezenty na scenie rzeszowskiego Rynku.

16 grudnia na Rynku odbędzie się Wigilia z życzeniami od władz Miasta Rzeszowa oraz poczęstunkiem przygotowanym przez ZSG w Rzeszowie. Centrum Sztuki Wokalnej oraz uczniów Zespołu Szkół Ekonomicznych przygotuje koncert kolęd. Ponadto w programie Wigilii żywa szopka oraz Fire Show w wykonaniu Stowarzyszenia Teatru Tańca i Ruchu z Ogniem Mantikora.

Świąteczne Miasteczko będzie czynne do 18 grudnia, natomiast lodowisko do 30 grudnia.

Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy