Reklama

Lifestyle

BIZNESISTYL. pl “Na Żywo”

Aneta Gieroń
Dodano: 19.02.2013
2282_Zapowiedz
Share
Udostępnij
W styczniu po raz pierwszy zaprosiliśmy Was na spotkanie BIZNESISTYL.pl na „ Na Żywo”. Formuła wywiadów  w różnych miejscach Rzeszowa, w przyszłości także Podkarpacia, wszystkim nam spodobała się tak bardzo, że w piątek, 22 lutego o godz. 18 w Podziemnej Trasie Turystycznej w Rzeszowie odbędzie się drugie spotkanie pod patronatem magazynu VIP Biznes&Styl oraz portalu BIZNESISTYL.pl. Znów będzie okazja do dyskusji nad ważnymi zjawiskami w biznesie, kulturze, popkulturze, społeczeństwie, lifestylu, które zachodzą w Rzeszowie, na Podkarpaciu, w Polsce  i na świecie. 
 
Do dyskusji nasze zaproszenie przyjęli twórcy Centrum Ursa Maior w Uhercach Mineralnych: Agnieszka Łopata, czyli Mistrz Piwowar w Konkursie Piw Domowych Birofilia oraz Domowy Piwowar Roku 2012; Andrzej Czech, propagator korzystania z odnawialnych źródeł energii, który w Bieszczadach zbudował gospodarstwo zasilane w 100 procentach energią elektryczną ze słońca oraz Janusz Demkowicz, twórca „Zagrody Magija” w Orelcu oraz współzałożyciel i basista zespołu folkowego Tołhaje.

Spotkania, będące czymś w rodzaju salonu dyskusji, starają się nawiązywać do najlepszych tradycji gatunku, choćby do słynnych Salonów Polityki. To najbliższe spróbuje dać odpowiedź, jak można żyć i działać w Bieszczadach, wykorzystując potencjał tego miejsca, podkreślając jego możliwości, a jednocześnie dbając o jego naturalne zasoby. Jak z Bieszczadów nie zrobić kiczowatego miejsca na weekend, ale zbudować wartościową, rozpoznawalną markę czerpiącą z tradycji Karpat. Dużo będzie o warzeniu piwa i to takiego, które przy odrobinie odwagi każdy z nas może zrobić w domu, i choć nie będzie tak pyszne, jak Piwowarki Agi, to jednak naszego autorstwa. Nie zabraknie wyliczania wad i zalet korzystania z odnawialnych źródeł energii, zwłaszcza w gospodarstwach bieszczadzkich, gdzie aspekt ekologiczny ma ogromne znaczenie. Będzie o dobrej muzyce tworzonej w Bieszczadach, czyli o folkowej grupie Tołhaje i o wartościowej kulturze i architekturze w ogóle. Po spotkaniu relację słowno-fotograficzną  znajdziecie na portalu BIZNESISTYL.pl oraz na łamach VIP Biznes&Styl.


Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy