Reklama

Lifestyle

Co słychać w świecie social media?

Katarzyna Grzebyk
Dodano: 19.03.2015
18517_spotkanie-social-media
Share
Udostępnij
Od kilku miesięcy fani mediów społecznościowych z Rzeszowa i okolic spotykają się, by w swoim gronie porozmawiać o tym, co się dzieje w wirtualnym świecie, ale nie tylko. Czwartkowe spotkanie (19 bm.) będzie już szóstym z kolei.
 
Ideą czwartkowych spotkań social media jest integracja szeroko pojętej branży, budowanie nowych relacji, dzielenie się wiedzą, ale i dobra zabawa. Każde spotkanie to również merytoryczne prelekcje. Tym razem wystąpią: Jagoda Prętnicka – Head of Marketing w SentiOne, absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, która opowiadała za planowanie i realizowanie strategii komunikacyjnych dla topowych marek.
 
Drugą prelegentką będzie Monika Czaplicka, z branżą social media związana od 8 lat. Pracuje w swojej agencji Wobuzz dla klientów z różnych dziedzin, przez lata zajmowała się marketingiem szeptanym oraz przygotowywaniem strategii marketingowych, ale jej fascynacją pozostają wyzwania, takie jak kryzysy w mediach społecznościowych. Jej debiutancka książka „Zarządzanie kryzysem w social media” nakładem wydawnictwa Helion doczekała się dodruku po kilku miesiącach od pierwszego wydania.
 
Spotkanie rozpocznie o godz. 19 w Estrada Caffe.
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy