Reklama

Lifestyle

Rzeszów oczami mieszkańców. Wygraj tableta

Aneta Gieron
Dodano: 07.07.2014
13468_konkurs_1
Share
Udostępnij
Jeśli nie jesteś biernym mieszkańcem, ale aktywnym obserwatorem zmian, jakie w ostatnich latach zachodzą w Rzeszowie, możesz wziąć udział w konkursie filmowy „Rzeszów oczami mieszkańców”. Konkurs potrwa do 28 lipca, a na zwycięzcę czeka tablet. Szczegółowe informacje oraz regulamin konkursu można znaleźć pod adresem www.kultura.erzeszow.pl/konkurs.

W ostatnich latach Rzeszów może się pochwalić rozwijającą infrastrukturą, powstającymi atrakcjami turystycznymi oraz kolejnymi wydarzeniami kulturalnymi. Aby zachęcić jego mieszkańcy do dzielenia się swoimi obserwacjami, jak Rzeszów się zmienia,  powstał konkurs „Rzeszów oczami mieszkańców” .
 
Co w Rzeszowie jest atrakcyjnego? Czym zachęcić turystów do przyjazdu? Co przynosi mieszkańcom najwięcej radości i jakie miejsca są najbardziej popularne? Tak w skrócie wygląda tematyka konkursu, który został zorganizowany w związku z trwającymi pracami nad Strategią Rozwoju Kultury Miasta Rzeszowa.
 
Aby wziąć udział w zabawie, należy nakręcić krótki materiał filmowy, który pokazywać będzie to, co Rzeszów ma do zaoferowania. Nie trzeba być specjalistą w montażu, chodzi o pokazanie ciekawych miejsc w interesujący sposób. Wszystko, co kojarzy się z miastem, atrakcje, które warto poznać i ulubione lokalizacje rzeszowian powinny być główną osią całego materiału. 
 
Spośród nadesłanych prac jury wybierze trzy. Dla autorów najciekawszych materiałów przygotowano nagrody. Twórca najlepszego filmu wyłonionego przez jury otrzyma tablet. Za drugie miejsce wręczony zostanie aparat fotograficzny, natomiast za trzecie przygotowano odtwarzacz MP3. Wszyscy uczestnicy otrzymają także dyplomy i gadżety przygotowane przez Urząd Miasta Rzeszowa. 
 
Konkurs potrwa do 28 lipca br. Szczegółowe informacje oraz regulamin pod adresem www.kultura.erzeszow.pl/konkurs.

Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy