Reklama

Lifestyle

Świąteczne konwoje i prezenty jadą do Rzeszowa

Opracowanie Alina Bosak
Dodano: 30.11.2022
69451_coca
Share
Udostępnij
Rzeszów wygrał głosowanie w konkursie Coca-Coli i dzięki temu ciężarówka znanej marki odwiedzi miasto między 19 a 23 grudnia. Wcześniej do stolicy Podkarpacia wjedzie jeszcze jedna ekipa z prezentami – 8 grudnia rzeszowianie powitają „Świąteczny konwój Radia ZET”.
 
Mikołajkowe atrakcje wypełnią rzeszowskie ulice aż do samych świąt. W sobotę 3 grudnia otwarte zostanie „Świąteczne Miasteczko” z udziałem Świętego Mikołaja i upominkami dla maluchów, a już kilka dni później w czwartek 8 grudnia do Rzeszowa wjedzie „Świąteczny konwój Radia ZET”. Stolica Podkarpacia jest pierwszym przystankiem na jego trasie, potem radiowcy odwiedzą jeszcze: Gliwice, Szczyrk, Ustroń, Rudę Śląską, Opole, Bielsko-Białą i Wrocław.

Truck z gorącą czekoladą

Ekipa pod przewodnictwem znanego z anteny Radia ZET – Kamila Nosela, rozgości się na świątecznym jarmarku w Rzeszowie. W konkursach będzie można wygrać różne prezenty, m.in.: roboty kuchenne, zestawy mięs i wędlin na święta, vouchery na paliwo czy zestawy świątecznych gadżetów. 
 
Ci, którym w konkursach szczęście nie dopisze, będą mogli skosztować pysznej czekolady z magicznego trucka, wziąć udział w warsztatach kulinarnych, by zaskoczyć najbliższych podczas wigilijnej kolacji, skosztować rozgrzewających herbat, zaśpiewać świąteczne przeboje i kolędy w strefie karaoke czy odwiedzić strefę animacji plastycznych z gorącą czekoladą. 

Świąteczna ciężarówka Coca-Coli

Rzeszów będzie także dodatkowym miastem, które przed samymi świętami odwiedzi świąteczna ciężarówka Coca-Coli. Jej przyjazd jest pewny od poniedziałku 28 listopada, bo wtedy zakończyło się głosowanie użytkowników aplikacji tej marki, w którym o tę atrakcję walczyło kilka miast. Wygrał Rzeszów. 
 
Świąteczna ciężarówka Coca-Coli na trasę po Polsce wyruszy 1 grudnia. Najpierw odwiedzi Płock, a ostatnim przystankiem przed przyjazdem do Rzeszowa jest Ostrów Wielkopolski, gdzie pojawi się w 18 grudnia. W Rzeszowie spodziewana jest pomiędzy 19-23 grudnia.
 
Na każdym przystanku ciężarówek Coca-Coli pojawia się Święty Mikołaj. Są też takie atrakcje jak okazja do odebrania spersonalizowanej puszki Coca-Coli oraz gry, konkursy z nagrodami, fajerwerki i koncerty.
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy