Reklama

Lifestyle

Świąteczne Miasteczko w Rzeszowie niemal cały grudzień

Alina Bosak
Dodano: 08.11.2022
68752_rzeszow
Share
Udostępnij
Od 3 grudnia na rzeszowskim Rynku podwoje otworzy Świąteczne Miasteczko. Będzie bożonarodzeniowy jarmark, Mikołaj rozdający prezenty i ślizgawka. Co jeszcze? 
 
Świąteczne Miasteczko i w tym roku zawita na rzeszowski Rynek. Będzie można popróbować na nim regionalnych smakołyków i dostać prezent od świętego Mikołaja. 
 
– Dokładny program ogłosimy wkrótce, ale już dziś mogę potwierdzić, że chcemy, aby Świąteczne Miasteczko było podobne do ubiegłorocznego, które mieszkańcom i gościom Rzeszowa bardzo się podobało. Planujemy zatem jarmark pełen przysmaków i atrakcje dla dzieci, jak karuzela i ślizgawka, a także koncerty przez cały grudzień – zdradza Marcin Dziedzic, dyrektor Estrady Rzeszowskiej.  
 
Jakie koncerty zaplanowano, już wkrótce będzie można się dowiedzieć na stronie Estrady Rzeszowskiej. 

Będzie 20 stoisk

Trwa jeszcze rekrutacja wystawców na Jarmark Bożonarodzeniowy. Do 15 listopada wystawcy mogą zgłaszać chęć udziału w nim. 
 
– Zainteresowanie jest duże, ponieważ w ubiegłym roku jarmark cieszył się popularnością. Ludzie chętnie kupowali rękodzieło i regionalne przysmaki na bożonarodzeniowych stoiskach plenerowych – mówi Marcin Dziedzic. – Stoisk planujemy dwadzieścia.
 
Podczas rekrutacji mile widziani są wystawcy, którzy oferują wyjątkowe rękodzieło, produkty regionalne i lokalne, różnorodny asortymentem związanym z charakterem Świąt Bożego Narodzenia.

Miesiąc z jarmarkiem

Świąteczne Miasteczko będzie na ubarwiać rzeszowski rynek od 3 grudnia do 1 stycznia. Jego otwarcie będzie równie radosne i huczne jak przed rokiem. Szczegóły już za kilka dni.

Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy