Reklama

Lifestyle

Mali artyści na start! Rusza coroczny konkurs plastyczny AUCHAN dla dzieci

Artykuł sponsorowany
Dodano: 17.10.2022
68080_foto-tyt-resizer-750q72
Share
Udostępnij
Jak dbam o środowisko, mój wymarzony przyjaciel zwierzak, a może rodzinna wycieczka na łono natury? To tematy, które doskonale sprawdzą się jako motywy przewodnie prac plastycznych. Do 14 listopada trwa konkurs plastyczny dla małych artystów, gdzie liczy się pomysł i wykonanie, a na autorów najlepszych prac czekają atrakcyjne nagrody. Organizatorem zabawy jest Centrum Handlowe Auchan Krasne. 

„Ekologiczna rodzinka” – to hasło tegorocznego konkursu plastycznego dla dzieci z naszego regionu. Może wziąć w nim udział każdy mały artysta, który nie ukończył jeszcze 6. roku życia. Można malować farbami i kredkami, przygotować wydzierankę z kolorowych papierów czy skomponować kolaż z różnych materiałów. Ważne, by praca była wykonana płaską techniką plastyczną, miała format A4 i prezentowała jeden z trzech tematów: „Jak dbam o środowisko”, „Mój wymarzony przyjaciel zwierzak” lub „Rodzinna wycieczka na łono natury”.  

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody – tablety, gry planszowe oraz zestawy kultowych klocków. Dodatkowo najlepsze prace zostaną wyeksponowane w powiększonym formacie podczas finału konkursu, który będzie częścią spotkania mikołajkowego 3 grudnia w Centrum Handlowym Auchan Krasne. Warto do udziału w zabawie zaprosić koleżanki i kolegów z przedszkoli i szkół, ponieważ placówka edukacyjna, z której będzie pochodziło najwięcej nagrodzonych prac, otrzyma nagrodę specjalną. 
 

Jury konkursu czeka na prace do 14 listopada 2022 roku. Należy je wysłać pocztą lub dostarczyć osobiście na adres: SAGIER ul. Mieszka I 48/50, 35-303 Rzeszów, z dopiskiem „Konkurs plastyczny”. Praca musi być podpisana imieniem i nazwiskiem twórcy. Do przesyłki należy dołączyć kartę zgłoszeniową dostępną na stronie  internetowej organizatora konkursu Centrum Handlowego Auchan Krasne  https://www.auchankrasne.pl/pl . Jest tam również dostępny regulamin konkursu. 
 
Karta Zgłoszeniowa
 
 
Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród odbędą się 3 grudnia 2022 roku w Centrum Handlowym Auchan Krasne podczas spotkania mikołajkowego. Tego dnia dzieci będą mogły również wziąć udział w warsztatach i przygotować świąteczne ozdoby w asyście śnieżynek.
 

INFORMACJE DODATKOWE:
O Centrum Handlowym Auchan Krasne:
Centrum Handlowe Auchan Krasne to przyjazne miejsce zakupów dostosowane do potrzeb rodzin z dziećmi oraz osób niepełnosprawnych. Jego ofertę tworzy blisko 40 sklepów i punktów usługowych. Wśród popularnych polskich i międzynarodowych marek odzieżowych i obuwniczych znajdują się, m.in. Orsay, Carry, CCC, Monnari oraz salony wyposażenia i aranżacji miejsc. W obiekcie mieści się również hipermarket Auchan, natomiast na terenie centrum znajduje się Leroy Merlin i stacja paliw Auchan. 
Centrum Handlowe Auchan Krasne jest również dogodnym miejscem spotkań. Oferuje restauracje, kawiarnie i cukiernie, a także przestrzenie dostosowane do potrzeb rodzin z dziećmi, w tym plac zabaw i pokój rodzica i dziecka. Klienci centrum mogą korzystać bezpłatnego parkingu na 1470 miejsc, w tym dla osób niepełnosprawnych i rodzin z dziećmi, a także bezpłatnej linii autobusowej. Centrum Handlowe Auchan Krasne jest miejscem spotkań lokalnej społeczności i cyklicznie organizuje wydarzenia specjalne, w tym atrakcje dla rodzin z dziećmi, akcje charytatywne czy zdrowotne.
Centrum mieści się w Krasnem koło Rzeszowa. Powstało w 2006 roku. Obiekt ma 24 600 mkw. powierzchni handlowej. Centrum jest otwarte od poniedziałku do soboty w godz. 9:00-21:00 oraz w niedziele handlowe w godz. 10.00-19:30. 

Więcej informacji na stronie internetowej: http://www.auchankrasne.pl/ oraz mediach społecznościowych: https://www.facebook.com/CentrumHandloweAuchanKrasne/ 
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy