Reklama

Lifestyle

Anna Komorowska na “Kobiecie Aktywnej”. Zaproszenia do wygrania

Aneta Gieroń
Dodano: 18.03.2014
11415_Komorowska
Share
Udostępnij
Anna Komorowska, pierwsza dama RP już po raz drugi będzie gościem honorowym w pięcioletniej historii konferencji „Kobieta Aktywna” organizowanej przez Elżbietę Łukacijewską, posłankę PO do Parlamentu Europejskiego. V edycja konferencji odbędzie się  4 kwietnia w Filharmonii Podkarpackiej w Rzeszowie, a obok Pierwszej Damy RP pojawią się na niej także kobiety, które znakomicie godzą biznes z wychowywaniem dzieci oraz te, które swoje sukces nie tylko w biznesie osiągnęły dzięki pasji i pracowitości. Mamy do rozdania bilety na tę imprezę.
 
Nowością w jubileuszowej edycji konferencji, którą poprowadzi Maciej Orłoś, dziennikarz i prezenter telewizyjny, w młodości związany z Podkarpaciem, był konkurs dla studentek z Podkarpacia „Kobiety. Liderki. Obywatelki”, w ramach którego można było wygrać płatne staże.
 
Na młode liderki czekają m.in. miejsca ufundowane przez: Bank PKO BP – od 1 do 3 miesięcy w Rzeszowie lub Lublinie; Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości, która oferuje 2 – miesięczne staże w Warszawie, Urząd Miasta Rzeszowa – 1 miesiąc i Hutę Stalowa Wola – 1 miesiąc. Do wygrania będzie też sprzęt komputerowy ufundowany przez Biuro Kulturalno-Gospodarcze Tajpej w Polsce. Zwyciężczynie w konkursie poznamy w piątek, 4 kwietnia w Filharmonii Podkarpackiej.
 
Tradycyjnie na konferencji „Kobieta Aktywna” odbędą się też dwa panele dyskusyjne. W pierwszym zatytułowanym „Między domem a biurem, czyli jak połączyć macierzyństwo z przedsiębiorczością” wystąpią m.in.: Justyna Garstecka, właścicielka firmy Motherhood, Barbara Gromadzka, nauczycielka i właścicielka Agencji Modelek „Akademia Stylu" oraz Małgorzata Mac, właścicielka firmy RoweRes. W drugim panelu „Sukces zrodzony z pasji" będzie okazja posłuchać Katarzyny Bachledy-Curuś, sanoczanki, srebrnej medalistki Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Soczi, Jagny Niedzielskiej, blogerki kulinarnej, koordynatorki festiwalu Wschód Food oraz Paulina Różyło, pierwszej kobiety-pilota prototypów samolotów PZL „Mielec".
 
Muzycznym gościem specjalnym konferencji będzie Marta Podulka z Brzozowa, uczestniczka IV edycji programu „Mam talent". 

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy 5 zaproszeń na piątkową konferencję "Kobieta Aktywna". Otrzymają je osoby, które jako pierwsze prześlą na maila: dagmara.gos@sagier.pl   hasło Kobieta Aktywna.
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy