Reklama

Lifestyle

Urzędnicy pomogą rozliczyć PIT w centrum handlowym

Artykuł Partnera
Dodano: 13.03.2014
11325_gl
Share
Udostępnij
Bez konieczności wizyty w Urzędzie Skarbowym. Po raz pierwszy w Rzeszowie będzie można uzyskać bezpłatną pomoc w rozliczeniu swojego PIT-a w Millenium Hall. 

Nie złożyłeś jeszcze zeznania podatkowego? Nic straconego. W Punkcie Informacyjnym Millenium Hall w dniach 14-16 marca, czekać będą pracownicy Pierwszego Urzędu Skarbowego w Rzeszowie, którzy pomogą prawidłowo wypełnić i wysłać elektroniczny formularz. Ich pomoc jest bezpłatna, a zaoszczędzony czas nieoceniony.
 
Urzędnicy będą dostępni: 14 marca w godz. 15.00-18.00 oraz 15-16 marca w godz. 12.00-18.00.
 
Akcja ułatwi obowiązek corocznego rozliczenia podatkowego, a także pozwoli zaznajomić się z elektroniczną formą wypełniania deklaracji.
 
Na poziomie 0 w Punkcie Informacyjnym dyżurować będą eksperci Pierwszego Urzędu Skarbowego w Rzeszowie, którzy odpowiedzą na pytania dotyczące ulg i rozliczeń, pomogą w wypełnieniu e-deklaracji, a także pokażą, jak wysłać ją drogą internetową do właściwego Urzędu. Wystarczy przynieść ze sobą dokumenty potrzebne do rozliczenia: PIT-11 otrzymany od pracodawcy oraz potwierdzenie dokonania wydatków, które chcemy odliczyć. Bardzo ważne, aby nie zapomnieć wziąć ze sobą zeszłorocznego PIT-a potrzebnego do uwierzytelnienia danych w systemie komputerowym.
 
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy