Reklama

Lifestyle

Gwiazda na gali Akademii Aktorskiej

Anna Olech
Dodano: 31.01.2014
10599_barbara-kurdej-szatan3
Share
Udostępnij
Gala i pokaz filmów w Multikinie w Millenium Hall. Tak oficjalnie w poniedziałek, 3 lutego o godz. 17, zakończą się filmowe ferie Akademii Aktorskiej Artysta, która oficjalnie działa w Rzeszowie od 20 stycznia br. Jej twórcy, małżeństwo aktorów Magdalena Kozikowska-Pieńko i Kornel Pieńko, zaprosili na tę uroczystość swoją przyjaciółkę Barbarę Kurdej-Szatan, popularną blondynkę z reklam Playa. 

Dla Czytelników mamy cztery zaproszenia na poniedziałkowy pokaz.

W czasie ferii zimowych akademia prowadziła dwa turnusy zajęć dla dzieci i młodzieży w wieku od 8 do 18-19 lat. Razem z Magdą i Kornelem pracowali: Michał Chołka, aktor Teatru im. W. Siemaszkowej, przemyślanin Irek Janion, który zajmuje się stroną operatorską i nagrał już dziesiątki filmów prezentowanych na festiwalach oraz Damian Janusz, młody poeta, prozaik, który specjalnie dla akademii napisał dwa scenariusze filmowe.
 
Stworzone specjalnie na potrzeby filmowych ferii w akademii scenariusze były podstawą do nakręcenia dwóch filmów, które zostaną zaprezentowane w czasie poniedziałkowej gali. To filmy nieme, około 15-minutowe, które twórcy akademii planują wysyłać na festiwale filmowe. Poniedziałkowy pokaz w Multikinie w Millenium Hall będzie wielkim wydarzeniem, w którym uczestniczyć będą wszyscy artyści z akademii i ich bliscy oraz zaproszona gwiazda Barbara Kurdej-Szatan.
 
Zajęcia w ramach filmowych ferii zainicjowały działalność pierwszej w Rzeszowie Akademii Aktorskiej Artysta, a kontynuacją będą semestralne spotkania, na które castingi odbędą się 8 i 9 lutego.  

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.akademia-artysta.pl oraz na funpage’u https://www.facebook.com/akademiaartysta

Aby otrzymać zaproszenia na galę,

wystarczy wysłać maila na adres

monika@sagier.pl

Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy