Reklama

Lifestyle

Rzeszowskie Juwenalia – w piątek utrudnienia w ruchu

Opracowanie Aneta Gieroń
Dodano: 06.05.2022
63124_juwenalia
Share
Udostępnij
Po przerwie spowodowanej pandemią, w piątek, 6 maja na Rynku rozpoczną się "Rzeszowskie Juwenalia 2022". Po symbolicznym przekazaniu kluczy do miasta, korowód studentów przejdzie ulicami Rzeszowa do miasteczka akademickiego. Podczas przejścia korowodu mogą wystąpić utrudnienia w ruchu. Policjanci apelują o ostrożność i wyrozumiałość.
 
Uczestnicy "Rzeszowskich Juwenaliów 2022", zaczną się zbierać na Rynku około godz. 15.00. Stamtąd, około godz. 16.30, w barwnym korowodzie wyruszą w kierunku ulicy Poznańskiej i Akademickiej.
 
Uczestnicy korowodu będą przemieszczać się ulicami Matejki i Grunwaldzką, które zostaną całkowicie zamknięte. Następnie przejdą ulicami Piłsudskiego (ul. Piłsudskiego od skrzyżowania z ul. Grunwaldzką do Ronda Dmowskiego oraz samo rondo będą w czasie przemarszu całkowicie zamknięte dla ruchu), Cieplińskiego, Lisa Kuli, Pl. Śreniawitów, Dąbrowskiego do ulicy Poznańskiej i Akademickiej, gdzie około godz. 18, przemarsz powinien się zakończyć. Ulice te będą częściowo wyłączone z ruchu, gdyż uczestnicy będą poruszać się prawym pasem ruchu (buspas).
 
Na trasie studenckiego pochodu, policjanci blokować będą skrzyżowania bezpośrednio przed korowodem, a po jego przejściu sukcesywnie przywracać ruch.
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy