Reklama

Lifestyle

Cały Facebook szuka Superbohaterów!

Artykuł Partnera
Dodano: 20.12.2013
9739_small
Share
Udostępnij
Zauważyliście ostatnio coś niezwykłego? Zbliżające się święta i codzienne zabieganie przytłaczają nas prozą życia, a tym czasem dokoła dzieją się rzeczy niezwykłe! Polscy użytkownicy Facebooka poszukują Superbohaterów. Dlaczego?
Kto szuka Superbohaterów?
 
Może zwróciliście uwagę, że coraz więcej osób zmienia swoje zdjęcia w tle na Facebooku. Akcja „szukamy superbohaterów” nabiera tempa i zatacza coraz szersze kręgi. Prosta zmiana grafiki tła służy szczytnemu celowi. Uczestnicy łączą siły, by jak najwięcej osób dowiedziało się o małej Hani i jej kłopotach. 
 
90% szans na powodzenie, musi się udać!
 
Hania ma dopiero dwa latka i cierpi na rozszczep kręgosłupa. Choroba jest nieuleczalna, ale jej objawy można skutecznie złagodzić. Istnieje aż 90% szans, że dziewczynka będzie chodzić. Jest jednak pewien problem, leczenie jest kosztowne, a skuteczny zabieg mogą przeprowadzić tylko lekarze z niemieckiej kliniki. 
 
Dlaczego Facebook?
 
Grupa znajomych rodziny i wolontariuszy postanowiła wesprzeć Hanię przez nietypową akcję kierowaną do użytkowników Facebooka. „Wierzymy w siłę społeczności i wielkie serca naszych znajomych” – mówią organizatorzy. Przez zmianę zdjęcia w tle i wirusowe rozprzestrzenianie się informacji, pomysłodawcy chcą dotrzeć do jak największej liczby osób, które pomogą zebrać sumę 130 tys. zł wymaganą do przeprowadzenia operacji.
 
Jak pomóc?
 
Zapraszamy na stronę akcji. Warto wspomóc wpłatą lub przynajmniej zmienić grafikę tła i przyczynić się do rozprzestrzeniania inicjatywy: www.szukamysuperbohaterow.pl
 
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy