Reklama

Lifestyle

Załóż łyżwy – zima tuż-tuż

Anna Olech
Dodano: 05.12.2013
9431_1513_lodowisko
Share
Udostępnij
Miasto przygotowuje się do oficjalnego rozpoczęcia sezonu zimowych atrakcji. Od 6 grudnia będzie można korzystać ze sztucznego lodowiska Rzeszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Wyspiańskiego. A za kilka dni ruszy też ślizgawka na wewnętrznym dziedzińcu galerii Millenium Hall. 

Sztuczne lodowiska każdego roku cieszą się ogromnym zainteresowaniem dzieci i młodzieży, ale równie chętnie z możliwości pojeżdżenia na łyżwach korzystają dorośli. Od początku tygodnia pracownicy ROSiRu polewali wodą lodowisko i jeśli utrzyma się niska temperatura, to na Mikołajki będzie można już korzystać ze ślizgawki. Przy lodowisku działa też wypożyczalnia sprzętu oraz szatnia, można też skorzystać z ostrzenia łyżew. W piątki, soboty i niedziele można jeździć w godz. 10-14 i 15-20, a od poniedziałku do czwartku w godz. 15-20. Bilety są w cenie: normalny – 7 zł/godz., ulgowy – 5 zł/godz., szatnia kosztuje 2 zł, ostrzenie lub wypożyczenie łyżew – 5 zł. 
 
Za kilka dni ruszy też lodowisko na dziedzińcu Millenium Hall. W poprzednie lata chętnych do jazdy w galerii było bardzo dużo, więc i w tym roku lodowisko będzie działało w godz. 10-21.
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy