Reklama

Lifestyle

Rzeszów powita Nowy Rok 2022 pokazami światła i dronów

Opracowanie Aneta Gieroń
Dodano: 20.12.2021
58616_rynek
Share
Udostępnij
Takiego sylwestra w stolicy Podkarpacia jeszcze nie było. W tegorocznym programie zaplanowano atrakcje w czterech lokalizacjach na terenie Rzeszowa. Wszystkie będzie można oglądać na żywo, ale także online. To pokazy laserów, mapping i pokaz dronów. 
 
W Sylwestra nie będzie koncertu na rzeszowskim Rynku, ale to nie oznacza, że zabraknie atrakcji. Stolica Podkarpacia stawia na magię światła – na tę jedyną noc w roku zaplanowano pokaz dronów, mapping i pokazy laserów. Wszystko to w różnych lokalizacjach na terenie miasta. Całość wydarzenia będzie też transmitowana na żywo w sieci – na kanale FB Rzeszów Stolica Innowacji, oraz na kanałach FB i YT Estrady Rzeszowskiej. 
 
 
Fot. Materiały prasowe
 
Sylwestrowa zabawa rozpocznie się o godzinie 23.45 w Parku Sybiraków, gdzie zobaczymy kilkunastominutowy pokaz laserów przygotowany przez firmę Visual Sensations. Kilka minut przed północą będzie można podziwiać świetlne animacje wyświetlane na budynku Ratusza, a o godzinie 00.00 wystartuje pokaz laserów na Rynku. Nie mniejszą atrakcją będzie pokaz dronów wyreżyserowany i przeprowadzony przez firmę JUSTPOINT. Ten odbędzie się przy Hali Podpromie. Tańczące drony będzie można podziwiać między innymi z Mostu Zamkowego i pobliskiego parkingu. Drony wystartują o godzinie 00:25. 

To nie jedyne sylwestrowe niespodzianki – swoje oblicze tej nocy zmieni Pomnik Czynu Rewolucyjnego, na którym już od godziny 21.00 będzie wyświetlany mapping. 
 
Transmisja online sylwestra miejskiego rozpocznie się o godzinie 23.30. Internautom przerwy między pokazami umilą DJ-skie sety. Nie zabraknie też życzeń od Prezydenta Rzeszowa Konrada Fijołka. 
 
PROGRAM SYLWESTRA MIEJSKIEGO 2021/2022
 
23.30 – rozpoczęcie transmisji online (FB: Rzeszów Stolica Innowacji, Estrada Rzeszowska; YT: Estrada Rzeszowska)
23.45 – Park Sybiraków, POKAZ LASERÓW
00.00  – Rynek, LASEROWE ANIMACJE, POKAZ LASERÓW
00.25 – parking przy Hali Podpromie, POKAZ DRONÓW
A także:
21.00 – Pomnik Czynu Rewolucyjnego, start MAPPINGU
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy