Reklama

Lifestyle

W Boguchwale Podkarpacki Bazarek – bożonarodzeniowy

Aneta Gieroń
Dodano: 18.12.2021
58577_kiermasz
Share
Udostępnij
W sobotę, 18 grudnia przed Podkarpackim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego w Boguchwale już po raz drugi odbędzie się Podkarpacki Bazarek. To stacjonarna kontynuacja e-bazarku, funkcjonującego w czasie pandemii. Na miejscu, od godz. 7.00 do 14.00 będzie można kupić owoce, warzywa, sery, wędliny i miody bezpośrednio od producentów. Będzie też wszystko to co najważniejsze przed Bożym Narodzeniem – choinki, ręcznie zdobione bombki i tradycyjne ozdoby świąteczne.
 
Od kilku lat lokalne bazary i hale targowe, gdzie można kupić dobrą, świeżą żywność przeżywają swój rozkwit. Ogromną popularność zdobył też „Podkarpacki e-Bazarek”, gdzie online można zamawiać różnego rodzaju produkty bezpośrednio od producenta. 
 
Po tamtym sukcesie Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Boguchwale chce jeszcze bardziej ułatwić zakupy żywności od podkarpackich rolników i zapowiada, że Podkarpackie Bazarki będą co miesiąc odbywać się w Boguchwale i już nie w świecie wirtualnym, ale przed budynkiem PODR. To doskonale znane miejsce, bo wystawy rolnicze od wielu lat  ściągają tam tysiące odwiedzających.
 
Podkarpacki bazarek odwiedzi w sobotę wojewoda podkarpacki, Ewa Leniart, która wspiera akcję i w Boguchwale około godz. 11 będzie robić zakupy. 

Swoją obecność na bazarku potwierdziło kilkudziesięciu wystawców. Na pewno będą producenci wędlin, ciast, chleba, owoców, warzyw, miodów, serów i nalewek oraz sprzedawcy choinek.
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy