Reklama

Lifestyle

Rzeszów Tweetup, czyli spotkanie użytkowników twittera

Artykuł Partnera
Dodano: 01.10.2013
7831_twitter-screen
Share
Udostępnij
Już w najbliższą sobotę, 5 października, odbędzie się w Rzeszowie pierwsze spotkanie lokalnych użytkowników twittera. 
 
Tweetup jest niesamowitym rozszerzeniem tej części naszego życia, która na co dzień ma charakter wirtualny – stwierdzają zgodnie Patrycja Longawa, Olga Golonka oraz Dagmara Goś, organizatorki rzeszowskiego tweetupa.
 
– Zwykle komunikujemy się online z ludźmi, których najpierw poznaliśmy osobiście. Na tweetupie ta kolejność jest odwrócona. Uczestnicy maja okazję stanąć face-to-face z osobami, które do tej pory znały jedynie wirtualnie – opisują wydarzenie dziewczyny.
 
Social Media już od jakiegoś czasu stanowią integralną część naszego codziennego życia, jednak rzeszowskie spotkanie jest dowodem na to, że bezpośredni kontakt oraz rozmowa nie ograniczona do 140 znaków to nadal coś dużo bardziej wartościowego niż jedynie kontakt online. 

Na spotkanie zaproszeni są również ci, którzy jeszcze nie korzystają z twittera, ale są obecni w sieci, mają ochotę poznać nowych ludzi i dowiedzieć się czegoś więcej o internetowym „ćwierkaniu”. 
 
Ponieważ jest to pierwszy tweetup w Rzeszowie, postanowiłyśmy wzbogacić go o dwa wystąpienia zaproszonych gości, którzy opowiedzą krótko o różnych aspektach korzystania z serwisu w odniesieniu do realiów działań marketingowych firm w których pracują. – dodaje Patrycja Longawa.
 
Gośćmi Rzeszów Tweetup będą:
 
Jakub Tutaj, Vocabla – tłumacz, zbieraj, zapamiętuj słówka. In global Twitter style.
 
Wojtek Smajda, HappyApi – sposoby rekrutacji w oparciu o social media – twitter.

Spotkanie odbędzie się już w najbliższą sobotę o godzinie 18:00, w Starej Drukarni, przy ul. Bożniczej 6 w Rzeszowie. 

Więcej informacji o spotkaniach możecie znaleźć na twitterze: www.twitter.com/TweetupRzeszow (@TweetupRzeszow), jak również na FB: www.facebook.com/RzeszowTweetup.
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy