Reklama

Lifestyle

Noworodki w obiektywie, czyli niezwykła wystawa w Rzeszowie

Artykuł Partnera
Dodano: 18.09.2013
7516_Smyk-i-pstryk
Share
Udostępnij
CH Plaza Rzeszów zaprasza na wyjątkową wystawę artystycznej fotografii noworodków. Autorką zdjęć jest pochodząca z Rzeszowa, a na stałe mieszkająca w Anglii, Marlena White. Wystawę zatytułowaną „Smyk i Pstryk” można oglądać od wtorku 17 września na parterze CH Plaza Rzeszów.
 
Wystawa „Smyk i Pstryk” to kilkanaście zdjęć, na których znalazły się stylizowane zdjęcia noworodków z Polski i Anglii. Jak mówi autorka zdjęć jej fascynacja fotografią portretową, od której zaczęła przygodę ze swoją pierwszą lustrzanką, szybko przerodziła się w pasję do fotografowania maluchów, a w szczególności noworodków.
 
Ponieważ pochodzę z Rzeszowa, a obecnie na stałe mieszam w Anglii regularnie podróżuję między rodzinnym miastem a Manchesterem. Często też fotografuje mieszkańców tych miast: noworodki, dzieci, nowożeńców, przyszłe mamy i całe rodziny. Stale śledzę współczesne trendy. Inspiracji szukam obserwując klasyków portretowych takich jak Annie Leibovitz czy Richard Aedon oraz fotografów ślubnych jak Anna Kupperberg, czy Christie Adams – mówi Marlena White. Artystka dodaje, że jako mama dwóch chłopców, doskonale wie jak obchodzić się z najmniejszymi klientami, tak by uchwycić niezapomniane chwile pierwszych dni po narodzinach.
 
Wystawę „Smyk i Pstryk” można oglądać codziennie przez najbliższy miesiąc.
 
Szczegóły dotyczące artystki można znaleźć na stronie www.marlenawhite.pl
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy