Reklama

Lifestyle

Pogaduchy o social media na spotkaniu rzeszowskich Geek Girls Carrots

Artykuł Partnera
Dodano: 17.09.2013
7468_karotki-31
Share
Udostępnij
Już w najbliższy czwartek, 19 września, o godz. 18 w Klubie Kula Bowling&Club odbędzie się kolejne spotkanie dla kobiet, które kochają nowe technologie – Geek Girls Carrots. Tym razem tematem przewodnim będą media społecznościowe.
 
Kto wprowadzi Karotki w tajniki social media?
 
Gośćmi kolejnego rzeszowskiego spotkania będą: 
 
Dagmara Goś, opowie o doświadczeniach jakie zebrała w trakcie pracy na stanowisku Social Media Managera oraz o tym jak praca związana z social media jest postrzegana przez innych. A to wszystko podczas prezentacji „A Ty tylko siedzisz na fejsbuku! – Czyli jak social media widzą inni”;
 
Patrycja Longawa, w swojej pracy musi wykazywać się ogromną kreatywnością aby tworzyć angażujące treści, o tym dlaczego obraz przemawia do wyobraźni internautów i jak go wykorzystać dowiecie się słuchając jej wystąpienia: „Uwodzenie obrazem, czyli potęga treści wizualnych w social media”.
 
Wstęp na spotkanie jest bezpłatny, wymaga jednak zgłoszenia pod adresem http://ggcrzeszow2.evenea.pl.
 
Czym jest Geek Girls Carrots?
 
Geek Girls Carrots to ogólnopolska społeczność kobiet kochających nowe technologie. Tworzą ją programistki, graficzki, project managerki, startuperki, właścicielki firm, blogerki, specjalistki od: użyteczności, mediów społecznościowych, komunikacji w Internecie, SEO i SEM a także studentki kierunków związanych z IT – ale nie tylko.
 
Misją GGC jest promowanie pozytywnych wzorców kobiet, które odnoszą sukcesy w branży IT. Odbywające się co miesiąc spotkania są okazją, aby porozmawiać, opowiedzieć o swoich projektach, wymienić się wiedzą, doświadczeniem, pomysłami. GGC organizuje także szkolenia i warsztaty, a reprezentantki społeczności uczestniczą w konferencjach i spotkaniach branży.

Podczas spotkań Geek Girls Carrots poruszane są tematy związane z nowymi technologiami, startupami technologicznymi, wykorzystaniem nowych technologii w różnych branżach. Wystąpienia dotyczą biznesu, w szczególności tego prowadzonego w Internecie, jak również mediów internetowych oraz ścieżek kariery zaproszonych gości. Każde ze spotkań kończy się networkingiem podczas którego uczestniczki mogą się lepiej poznać i nawiązać ciekawe kontakty. 

Spotkanie społeczności Geek Girls Carrots w Rzeszowie odbędzie się 19 września o godzinie 18:00 w Klubie Kula Bowling&Club przy ul.Krakowskiej 20 (CH Nowy Świat). 
 

Sylwetki prelegentek:
 
Dagmara Goś
 
Social Media Manager, specjalista do spraw pozycjonowania i „zapalona” studentka. Spędziła 3 lata w firmie Ideo, a obecnie działa w ramach serwisu zajawki.pl. Od 18 roku życia, zarówno zawodowo jak i prywatnie, połączona ze światem marketingu i reklamy. Aktywna uczestniczka wszelkich tematycznych konferencji, z których może czerpać nowe zasoby wiedzy aby później wykorzystywać ją na co dzień. Nieskromna optymistka, która z zapałem dąży do wyznaczonego celu.
 
 
Patrycja Longawa aka Pati Long

Z wykształcenia ekonomistka i zafascynowana sferą social media studentka psychosocjologii. Żyje branżą, siecią i Facebookiem. Obecnie związana jest z Fabryką e-biznesu, gdzie pracuje jako Social Media Content Designer. Uzależniona od internetowego świata obrazów, co za tym idzie – Tumblra i Pinteresta. 
 
Poza tym miłośniczka zwierząt, weganka i aktywistka, która uwielbia gdy wokół "coś się dzieje".
 
 
 
 
 
Partnerem spotkania jest Klub Kula Bowling&Club.

Więcej o społeczności na stronie www.geekgirlscarrots.pl oraz na FB www.facebook.com/geekgirlscarrots
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy