Reklama

Lifestyle

Potańcówki dla Seniorów wracają na rzeszowskie Bulwary

Opracowanie Aneta Gieroń
Dodano: 22.07.2021
55196_senior
Share
Udostępnij
25 lipca i 14 sierpnia w Parku Kultury i Wypoczynku na rzeszowskich Bulwarach od godz. 17.00 odbędą się Potańcówki dla Seniorów. Udział w obu imprezach jest bezpłatny.
 
Letnie Potańcówki Miejskie dla Seniorów to propozycja Rzeszowskiego Domu Kultury przygotowana w ramach akcji miejskiej „Atrakcje na wakacje”, która obejmuje ponad 250 różnorodnych wydarzeń na terenie Rzeszowa. Podczas zaplanowanych dwóch imprez uczestnicy będą bawić się wspólnie przy rytmach znanych muzycznych przebojów sprzed lat, a o dobrą zabawę zadba DJ.
 
Pierwsza zabawa taneczna dla wszystkich aktywnych mieszkańców powyżej 60. roku życia obędzie się w niedzielę 25 lipca, natomiast druga w sobotę, 14 sierpnia. Obie imprezy zostaną zorganizowane w Parku Kultury i Wypoczynku na rzeszowskich Bulwarach, a ich start zaplanowany jest na godzinę 17:00.
 
Dodatkowo Rzeszowski Dom Kultury zachęca wszystkich mieszkańców do udziału w Potańcówkach Miejskich organizowanych na rzeszowskich osiedlach. I tak: 31 lipca na osiedlu Słocina (godz. 17:00, plac przy Rzeszowskim Domu Kultury filia Słocina), 21 sierpnia na osiedlu Bzianka (godz. 17:00, plac przy budynku Ochotniczej Straży Pożarnej Rzeszów-Bzianka) oraz 29 sierpnia na osiedlu Przybyszówka (godz. 19:00,  Rzeszowski Dom Kultury filia Przybyszówka).
 
Udział we wszystkich Potańcówkach jest bezpłatny. 
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy