Reklama

Lifestyle

Międzynarodowy wolontariat i festiwal młodzieży w Rzeszowie

Opracowanie Alina Bosak
Dodano: 13.07.2021
55067_wolontariat_
Share
Udostępnij
Europejski Korpus Solidarności i Stowarzyszenie INPRO poszukują młodzieży chętnej do udziału w 7-tygodniowym projekcie w Rzeszowie. To okazja, by pracować w międzynarodowym zespole 16 wolontariuszy, szkolić swój język angielski oraz uczestniczyć w przygotowaniach finałowego festiwalu młodzieży. Organizatorzy zapewniają kieszonkowe. 

Stowarzyszenie INPRO poszukuje osób w wieku 18-30 lat chętnych do udziału w 7-tygodniowym, międzynarodowym projekcie wolontariatu! Działanie zaplanowane jest  w okresie 15 sierpnia – 3 października 2021 w Rzeszowie. Wolontariusze będą pomagać w organizacji wydarzeń lokalnych, przygotowywać prezentacje, warsztaty oraz opracowywać materiały promocyjne (video, zdjęcia, grafiki). Grupa 16 międzynarodowych wolontariuszy przygotuje również wydarzenie finałowe – festiwal młodzieży!
 
Oferta skierowana do Polaków, jak również obcokrajowców przebywających w Polsce. Jest to praca 5 dni w tygodniu, ok. 35 godz. tygodniowo. Organizatorzy wymagają pełnej dyspozycyjności. 
Zgłoszenia przyjmowane są przez platformę Europejskiego Korpusu Solidarności. Przed wysłaniem aplikacji należy zarejestrować się na platformie, następnie wysłać zgłoszenie.
Nie jest wymagane doświadczenia, ale komunikatywna znajomość języka angielskiego oraz chęci do pracy!
 
Wolontariusze otrzymują w ramach projektu 1500 zł kieszonkowego na wyżywienie i wydatki osobiste, lunch w dni robocze oraz zakwaterowanie w hostelu, w centrum Rzeszowa. Będą brać udział w wielu warsztatach rozwojowych oraz tematycznych (fotografia, multimedia). Będzie się nimi opiekował koordynator, a praca będzie odbywać się w ramach zawartej umowy wolontariackiej zgodnie ze standardem programu EKS. 
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy