Reklama

Lifestyle

Finał konkursu plastycznego dla dzieci

Materiał Partnera
Dodano: 09.12.2020
52176_20201205_104342-resizer-750q75
Share
Udostępnij
5 grudnia br. odbył się finał konkursu plastycznego dla dzieci, organizowanego przez Centrum Handlowe Auchan Krasne
 
„Ruch to zdrowie” – to hasło tegorocznego konkursu plastycznego dla dzieci z naszego regionu. Brali w nim udział mali artyści, którzy nie ukończyli jeszcze 7. roku życia.  Dzieci miały za zadanie wykonać pracę plastyczną w jednym z trzech tematów: „Ulubiona zabawa z przyjacielem”, „Rodzinna wyprawa moich marzeń” lub „Mój sportowy idol”.  
 
Autorzy najlepszych 62 prac otrzymali atrakcyjne nagrody – tablety, zestawy kultowych klocków, gry planszowe oraz pamiątkowe dyplomy. Najlepsze 32 prace zostały wyeksponowane w powiększonym formacie na tablicach wokół Placu Zabaw w Centrum Handlowym Auchan Krasne. Będą tam wywieszone przez rok do kolejnego konkursu. 
 
Konkurs Plastyczny organizowany przez Centrum Handlowe Auchan Krasne z roku na rok cieszy się rosnącą popularnością wśród dzieci i przedszkoli, które w tym roku przesłały rekordową liczbę prac. Wszystkim wyróżnionym dzieciom gratulujemy weny twórczej i pomysłowości. Dziękujemy także wychowawcom z przedszkoli i rodzicom za zaangażowanie. 
 
Wszystkie pracy były przepiękne i komisja konkursowa miała nie lada problem z wyłonieniem zwycięzców. W kategorii wiekowej 3-4 latków pierwsze miejsce zajęła praca Faustyny Kapusta z Przedszkola Świętej Rodziny w Rzeszowie.
Fot. Faustyna Kapusta
 
Wśród 5-latków zwyciężyła Nadia Prędka z Przedszkola Publicznego nr 7 w Boguchwale
Fot. Nadia Prędka
 
a w najstarszej grupie wiekowej Matylda Pelc z Przedszkola Publicznego nr 32 w Rzeszowie. 
Fot. Matylda Pelc
 
Oprócz nagród indywidualnych przyznawana jest też nagroda specjalna dla przedszkola, z którego pochodzi najwięcej wyróżnionych prac. W tym roku wygrało Przedszkole Miejskie nr 1 w Łańcucie.
 
Wszystkim serdecznie gratulujemy, dziękujemy i zapraszamy do obejrzenia zdjęć laureatów oraz śledzenia strony www.auchankrasne.pl/ na której ogłaszane są wszystkie konkursy i akcje organizowane przez Centrum Handlowe Auchan Krasne. 


INFORMACJE DODATKOWE:
O Centrum Handlowym Auchan Krasne:
Centrum Handlowe Auchan Krasne to przyjazne miejsce zakupów dostosowane do potrzeb rodzin z dziećmi oraz osób niepełnosprawnych. Jego ofertę tworzy blisko 40 sklepów i punktów usługowych. Wśród popularnych polskich i międzynarodowych marek odzieżowych i obuwniczych znajdują się, m.in. Orsay, Carry, CCC, Monnari oraz salony wyposażenia i aranżacji miejsc. W obiekcie mieści się również hipermarket Auchan, natomiast na terenie centrum znajduje się Leroy Merlin i stacja paliw Auchan. 
Centrum Handlowe Auchan Krasne jest również dogodnym miejscem spotkań. Oferuje restauracje, kawiarnie i cukiernie, a także przestrzenie dostosowane do potrzeb rodzin z dziećmi, w tym plac zabaw i pokój rodzica i dziecka. Klienci centrum mogą korzystać bezpłatnego parkingu na 1470 miejsc, w tym dla osób niepełnosprawnych i rodzin z dziećmi, a także bezpłatnej linii autobusowej. Centrum Handlowe Auchan Krasne jest miejscem spotkań lokalnej społeczności i cyklicznie organizuje wydarzenia specjalne, w tym atrakcje dla rodzin z dziećmi, akcje charytatywne czy zdrowotne.
Centrum mieści się w Krasnem koło Rzeszowa. Powstało w 2006 roku. Obiekt ma 24 600 mkw. powierzchni handlowej. Centrum jest otwarte od poniedziałku do soboty w godz. 9:00-21:00 oraz w niedziele handlowe w godz. 10.00-19:30. 
Więcej informacji na stronie internetowej: http://www.auchankrasne.pl/ oraz mediach społecznościowych: https://www.facebook.com/CentrumHandloweAuchanKrasne/ 

Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy