Reklama

Lifestyle

Kobiety o kobietach w sobotę w Ośrodku Garncarskim

Opracowanie Aneta Gieroń
Dodano: 08.03.2024
Od lewej: Agnieszka Nawłoka i Karolina Plizga-Róg. Fot. Tadeusz Poźniak
Od lewej: Agnieszka Nawłoka i Karolina Plizga-Róg. Fot. Tadeusz Poźniak
Share
Udostępnij

W sobotę, 9 marca w Medyni Głogowskiej niezwykły wieczór z niezwykłymi kobietami. Będą warsztaty garncarskie i  I Forum „Dobre Stany Kobiet”.

W pracowniach Ośrodka Garncarskiego w sobotę o godzinie 16.00 warsztaty ceramiczne poprowadzą Agnieszka Nawłoka, Karolina Plizga Róg, Szymon Wal, a także specjalistka od miodowych świec, Sylwia Pieniek. Każda uczestniczka przygotuje własną świecę z pszczelim woskiem w ceramicznym, wybranym przez siebie naczyniu, oraz wykona gliniany lampion, który zostanie wypalony w Ośrodku. Kilka dni po warsztatach będzie go można odebrać.

Warsztaty w Ośrodku Garncarskim Medynia

Warsztaty zaplanowano też w Ośrodku Kultury w Medyni Głogowskiej. Będzie Ewelina Urbanik, która wie wszystko o tworzeniu kosmetyków naturalnych oraz Anna Serafin, która zaprezentuje makijaż na każdą okazję. Wykonany przez siebie kosmetyk każda uczestniczka zabierze do domu. Warsztaty rozpoczną się o godzinie 16.00 i potrwają do 18.30.

I Forum „Dobre Stany Kobiet”

O godz. 19.00 w Restauracji Karczma u Garncarzy rozpocznie się I Forum „Dobre Stany Kobiet”. Forum poprowadzi Inga Safader- Powroźnik, organizatorka ogólnopolskich konferencji Open Forum i portalu Rozmowy Regeneracyjne. Gośćmi Forum będą: Karina Polischuk-Małys, artystka z Ukrainy, która musiała odnaleźć się w nowym świecie po ucieczce przed wojną; Alicja Wilczak Renova Atelier, mająca odwagę w ciągu jednego roku tak odmienić swoje życie zawodowe aby robić to, co kocha; Lucyna Kot, Nako Atelier, która udowadnia, że nigdy nie jest za późno aby robić to, co w duszy gra; Barbara Bełch Lady Buq Art, projektantka i producentka torebek oraz Aleksandra Miłoń, finalistka ultramaratonów, która jeszcze do niedawna uważała, że bieganie jest nie dla niej.

Udział w warsztatach kosztuje 50 zł, w Forum 25 zł.

Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy