Reklama

Kraków

Małopolska firma z nominacją do Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP

malopolska.pl / SŁ
Dodano: 27.11.2023
Fot. Przemysła Keler / KPRP
Fot. Przemysła Keler / KPRP
Share
Udostępnij

W Muzeum – Zamku w Łańcucie na Podkarpaciu prezydent Andrzej Duda wręczył Nagrody Gospodarcze Prezydenta RP. Prestiżowe wyróżnienia przyznano polskim firmom w siedmiu kategoriach. W gronie nominowanych w kategorii międzynarodowy sukces znalazła się firma z Małopolski – OTCF S.A., właściciel marki 4F.

Nagroda Gospodarcza Prezydenta RP przyznawana jest raz do roku. Stanowi ona cenne i prestiżowe wyróżnienie dla polskich przedsiębiorstw, które przyczyniają się do rozwoju gospodarki narodowej, przestrzegają zasad odpowiedzialnego biznesu, promują pozytywny wizerunek Polski oraz stanowią wzór funkcjonowania dla innych. W tej edycji Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP wyróżniono 21 polskich firm – po 3 w każdej z siedmiu kategorii.

W świecie biznesu, gdzie konkurencja jest zaciekła, a rynek dynamicznie ewoluuje, znalezienie firm, które wyróżniają się innowacyjnością, przedsiębiorczością i wzorowym podejściem do rozwoju jest prawdziwym wyzwaniem. Jednakże, od czasu do czasu, pojawiają się historie sukcesu, które przyciągają uwagę i zasługują na szczególne wyróżnienie. Jedną z takich firm jest OTCF S.A. z Małopolski, która została nominowana do prestiżowej Nagrody Gospodarczej Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

OTCF S.A. to małopolska firma, która zasługuje na uznanie i wyróżnienie. Nominacja do Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP to zaszczyt, który potwierdza zarówno osiągnięcia międzynarodowe, jak również społeczną i etyczną odpowiedzialność tej firmy. Warto śledzić rozwój przedsiębiorstwa OTCF S.A. ponieważ stanowi ono przykład oraz jest źródłem inspiracji dla innych przedsiębiorstw – mówi Marszałek Województwa Małopolskiego Witold Kozłowski.

Firma OTCF S.A. jest znana nie tylko jako właściciel popularnej marki sportowej 4F, ale specjalizuje się również w projektowaniu, produkcji i sprzedaży odzieży sportowej, obuwia oraz akcesoriów dedykowanych profesjonalnym sportowcom i amatorom. Wiodąca marka w portfolio firmy, współpracuje z polskim i europejskimi komitetami olimpijskimi i paralimpijskimi.

Nominacja do Nagrody Gospodarczej w kategorii międzynarodowy sukces to dowód na to, że firma OTCF S.A. ma znaczący wpływ na światową scenę biznesu. Województwo Małopolskie, będące kolebką wielu innowacyjnych przedsiębiorstw w 2022 roku uhonorowało Nagrodą Gospodarczą w kategorii Nagroda Specjalna Prezesa firmy OTCF S.A – Pana Igora Klaję, co stanowiło uznanie dla jego wkładu w rozwój gospodarczy regionu – dodaje marszałek Witold Kozłowski.

Pełna relacja z Gali Nagrody Gospodarczej jest dostępna tutaj.

Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy