Reklama

Kraków

Konferencja poświęcona tematyce równości w organizacjach

krakow.pl / SŁ
Dodano: 03.12.2023
Fot. materiały prasowe / krakow.pl
Fot. materiały prasowe / krakow.pl
Share
Udostępnij

Różnorodność, równość, inkluzywność w organizacjach i w pracy – to główne tematy międzynarodowej konferencji D&I Changemakers, która odbędzie się w formie online 6 i 7 grudnia. D&I Changemakers to już ósma edycja konferencji biznesowej w całości poświęconej tematyce DEI (diversity – różnorodność, equity – równość, inclusion – włączenie).

Tematem przewodnim tegorocznej konferencji jest „#DEI Jaki jest Twój smak?”. Organizatorzy zapraszają uczestników wydarzenia do przyjęcia perspektywy odkrywcy smaku DEI charakterystycznego dla ich organizacji oraz poznania rozwiązań i praktyk, które pomogą ludziom spotkać się przy symbolicznym stole.

Do udziału w konferencji zaproszeni są specjaliści zajmujący się DEI, przedstawiciele HR, ambasadorzy DEI, liderzy biznesu, ale także wszyscy, którzy chcieliby być bardziej świadomymi i skutecznymi w tym obszarze. Wszystkie wykłady prowadzone są w języku angielskim.

Miasto wspiera organizację tego wydarzenia, prezentując w wirtualnej strefie expo miejski program „Otwarty Kraków”.

Drugiego dnia konferencji, 7 grudnia o godz. 14.00, Nina Gabryś-Janowska, pełnomocniczka prezydenta miasta Krakowa ds. polityki równościowej opowie o Krakowie podczas prelekcji: „Beyond Company Walls: Kraków’s Journey in Creating a D&I-Friendly Environment”.

Program konferencji znajduje się na stronie organizatora.

Rejestracja uczestników odbywa się elektronicznie na events.diversityhub.org.

Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy