Reklama

Biznes

Zderzenie z wojskowym jelczem. Zginęły dwie osoby

Opracowanie Aneta Gieroń
Dodano: 14.05.2024
Wypadek w Jadachach. Fot. Archiwum KWP w Rzeszowie
Wypadek w Jadachach. Fot. Archiwum KWP w Rzeszowie
Share
Udostępnij

Dwie osoby zginęły w tragicznym wypadku w Jadachach. Ofiary to kierowcy, którzy uczestniczyli w zderzeniu z samochodem ciężarowym. Dwóch mężczyzn podróżujących wojskowym jelczem trafiło do szpitali.

Do wypadku doszło we wtorek, 14 maja na krajowej 9, w miejscowości Jadachy w powiecie tarnobrzeskim. W wypadku zginęły dwie osoby – kierujący seatem i kierujący mercedesem. Natomiast dwóch mężczyzn podróżujących jelczem, trafiło do szpitali w Tarnobrzegu i Nowej Dębie.

Zderzenie trzech samochodów. Dwie osoby nie żyją

Około południa doszło do zderzenia trzech pojazdów. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że kierujący seatem, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, najprawdopodobniej nie zatrzymał się przed znakiem Stop, wjechał na drogę krajową i zderzył się z ciężarowym jelczem. Siła uderzenia była tak duża, że zarówno ciężarowy jelcz jak i seat zjechali na lewy pas ruchu i zderzyli się jeszcze z ciężarowym mercedesem – informuje podinsp. Beata Jędrzejewska-Wrona z tarnobrzeskiej policji.

W wypadku ranne zostały trzy osoby; 59-latek kierujący mercedesem oraz dwóch mężczyzn w wieku 30 i 35 lat, podróżujących jelczem.

Zginęli 33-letni mieszkaniec Nowej Dęby i 59-latek kierujący mercedesem

Na miejscu zginął kierujący seatem, 33-letni mieszkaniec Nowej Dęby. Niestety, mimo wysiłku ratowników z Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, nie zdołano uratować życia 59-latka, kierującego mercedesem.

Droga krajowa nr 9, jest całkowicie zablokowana. Zorganizowano objazdy. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 17.

Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy