Reklama

Biznes

Dziennikarze na spotkaniu opłatkowym z zarządem województwa

Aneta Gieroń
Dodano: 08.01.2020
48971_spotkanie
Share
Udostępnij
Władysław Ortyl, marszałek województwa oraz członkowie zarządu spotkali się w środę z przedstawicielami podkarpackich mediów na świąteczno – noworocznym spotkaniu. To już doroczna tradycja, którą podtrzymują prezydent Rzeszowa, wojewoda podkarpacka oraz marszałek województwa.
 
Obecni na spotkaniu przedstawiciele podkarpackiej prasy, radia, telewizji i portali internetowych przełamali się opłatkiem, złożyli sobie życzenia i tradycyjnie, zaśpiewali wspólnie z władzami regionu kolędę. 
 
Marszałek Władysław Ortyl podziękował za dobrą współpracę z mediami w roku 2019, podkreślając jak ważne są kontakty z dziennikarzami, przekazywanie wiadomości, rzetelne informowanie oraz odpowiedzialność za słowo. Kilkakrotnie nawiązał też do roku 2020 jako szczególnie ważnego ze względu na negocjacje Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2021-2027.
 
Marszałek zauważył też, że równie ważne, jak sukcesy w pracy zawodowej, jest czas poświęcony na życie prywatne, a tego w profesji dziennikarskiej brakuje najbardziej.
 
 
Fot. Tadeusz Poźniak
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy